Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Minister zapowiedział program odbudowy zdrowia Polaków


Minister zdrowia Adam Niedzielski podczas niedawnej konferencji ogłosił, że rząd przygotował założenia programu odbudowy zdrowia Polaków. Jak się okazuje poza walką z koronawirusem istnieją także inne choroby, które trzeba leczyć. Ministerstwo Zdrowia opublikowało w tej sprawie stosowny komunikat.


Minister Adam Niedzielski podczas konferencji w Ministerstwie Zdrowia ogłosił: „Zdrowie Polaków to nie jest tylko kwestia koronawirusa. Głównym problemem zdrowotnym są choroby kardiologiczne, przyrastająca liczba zachorowań na nowotwory”.

– Hasło #ZostańWDomu nie dotyczy kontynuacji leczenia. Lekarza trzeba odwiedzać. Limity, które obowiązują w Ambulatoryjnej Opiece Specjalistycznej zostaną zniesione, aby zwiększyć dostęp do specjalistów. Przygotowaliśmy program odbudowy zdrowia Polaków. Ten program będzie prawdopodobnie inicjowany od początku stycznia 2021 r., ale mamy gotowe jego fundamentalne założenia – poinformowało Ministerstwo Zdrowia.

źródło: MZ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
OB-15
OB-15
1 rok temu

Znowu propaganda. Niech się zajmą obecnym stanem a nie zapowiedziami. Za 2 lata PiS nie będzie rządził.

szczurnamiotle
szczurnamiotle
1 rok temu

Niech on najpierw praworządność odbuduje, a nie ją upartyjnia.

BLM
BLM
1 rok temu

Następny artykuł do komentowania przez frustratów spod znaku czarnej szmaty i runa na gębie.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  BLM

Tak jest, przynajmniej Hemi będzie mia okazję popisać się swoimi pisimi formułkami, jaki to pis jest cacy, a reszta ble i znów się pojawi Borysław i może jeszcze ktoś.

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Znowu z tym Borysławem wyskakujesz?

A cóż to, nie podoba się już charyzmatyczny lider opozycji, budzacy respekt posturą i erudycją, zawstydzajacy konkurentów przenikliwością sądów i błyskotliwością piorunujących jak czerwona błyskawica (sic!) ripost, imponujący elokwencją, zmysłem organizacyjnym, krasomówstwem, urokiem osobistym, umiejętnością przekonywania?

Obecnie nasz dzielny heros opozycji przygotowuje się zdaje się do poprowadzenia umęczonego ludu na barykady niczym Wolność ze słynnego obrazu:).

A to są przecież, nie można wątpić, zaledwie poczatki wielkiej politycznej kariery, dla której polskie zaściankowe podwórko zbyt małe i ciasne się już wydaje :). „Ten kraj”, jak to ci światowcy z opozycji są łaskawi mówić o Polsce.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x