Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ratusz zamknięty do 4 grudnia. Możesz tylko zostawić pismo lub skorzystać z Internetu


Od początku listopada urząd miasta urząd miasta zamknął kasy i zrezygnował z bezpośredniej obsługi interesantów. Teraz wprowadził na okres do 4 grudnia pracę zdalną. Na stronie rausza pojawił się następujący komunikat:


Stosując się do obowiązujących przepisów, do 4 grudnia br. Burmistrz Miasta Mława wprowadził pracę zdalną urzędu miasta. Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 9 października 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 1758, 1797, 1829, 1871 i 1917), w szczególności ze zmianą tego rozporządzenia z 2 listopada 2020 r. (Dz.U. z 2020 r. poz. 1931), Burmistrz Miasta Mława wprowadza pracę zdalną w Urzędzie Miasta Mława do 4 grudnia br.

W drzwiach urzędu jest ustawiona urna, do której klienci urzędu mogą wrzucać korespondencję i wnioski. Rekomendujemy kontakt mailowy lub telefoniczny (kontakt do poszczególnych komórek i wydziałów ratusza jest TUTAJ). W szczególnych przypadkach – przede wszystkim dotyczących spraw załatwianych w Urzędzie Stanu Cywilnego lub Wydziale Spraw Obywatelskich (Pałac Ślubów w parku miejskim) – urzędnicy obsługują klientów bezpośrednio.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
11 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Lucek
Lucek
1 rok temu

Prawie jak raus

///
///
1 rok temu

A oni się otworzyli ?

anka
anka
1 rok temu

RAUSZ – dobre :))

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Zlikwidować całkowicie, jak widać ratusz nie jest, potrzebny poco utrzymywać darmozjadów.

Green
Green
1 rok temu

I niech tak zostanie

Technicy Magicy
Technicy Magicy
1 rok temu

Nie widzę tu jakiegoś dużego problemu . Urząd jako taki dla zwykłego Kowalskiego może nie istnieć jako taki . Przez profil zaufany można załatwić coraz więcej spraw , nie długo prawko będzie w komórce i cały czas coś nowego dochodzi. Pandemia przyspieszyła tylko pewne procesy jeśli chodzi o obsługę klienta . Ja bym już nie wracał do klasycznej wersji pracy urzędu jako takiej . zresztą i tak przełom 5 lat i etaty niektóre będą nie potrzebne.

Vera
Vera
1 rok temu

Jako tako nie masz racji 😉 hahaha

Technicy Magicy
Technicy Magicy
1 rok temu
Reply to  Vera

Sam się śmiałem jak czytałem.

Sprawiedliwy
Sprawiedliwy
1 rok temu

Profil zaufany też urzędnik musi obsłużyć. Żeby wygenerować dokumenty muszą to zrobić ludzie. Należy wiedzieć dokładnie na czym polega załatwienie sprawy przez profil zaufany a następnie komentować. Ten rodzaj załatwienia sprawy ogranicza tylko kontakt z urzędnikiem. Żeby coś załatwić niestety ale informatyzacja nas nie obsłuży.

Sprawiedliwy
Sprawiedliwy
1 rok temu

Żeby załatwić sprawę przez profil zaufany, urzędnik z drugiej strony musi to obsłużyć. Należy zapoznać się na czym poległa załatwienie sprawy przez profil zaufany a następnie komentować. Sposób ten polega na wyeliminowaniu bezpośredniego kontaktu z urzędnikiem. To wyżej komentowane „prawko w komórce” samo się w niej nie pojawi. Niestety informatyzacja nie zastąpi urzędnika.

GITMEN
GITMEN
1 rok temu

KANADA W DOMU SIEDZĄ KASA LECI CZYLI JUŻ TEGO PRZYBYTKU NIE OTWIERAĆ.

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x