Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Prosto z psiej budy trafił za kratki


fot. ilustracyjne


Nie miał szczęścia amator cudzej własności, który próbował się włamać do jednej z posesji w Olecku. Nie dość, że skok się nie udał, to policja namierzyła go nawet schowanego w psiej budzie. Dodatkowo okazało się, że jest poszukiwany listem gończym. Tak więc prosto z psiej budy trafił za kratki.

Jak podaje olecka policja, w miniony poniedziałek około godz. 13:00 oficer dyżurny oleckiej komendy otrzymał zgłoszenie o usiłowaniu włamania do jednego z mieszkań na terenie Olecka. Policjanci, którzy pojechali na miejsce ustalili, że mężczyzna wybił kamieniem szybę, a kiedy zorientował się, że zauważyli to pobliscy mieszkańcy zaczął uciekać. Według relacji świadków wbiegł on na jedną z posesji na ul. Kolejowej. Podczas podejmowanych czynności funkcjonariusze zauważyli, że z psiej budy… wygląda mężczyzna. Od razu domyślili się, że to sprawca usiłowania włamania, co po jego zatrzymaniu  potwierdzili świadkowie. Okazał się to być 42-letni mieszkaniec Ełku. Ponadto po sprawdzeniu policyjnych systemów informatycznych okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym celem odbycia kary 3 miesięcy pozbawienia wolności.

źródło: KPP Olecko

oprac. red

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x