Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Paweł Szymański recital online


Na najbliższą sobotę MDK w Mławie zaprasza na recital Pawła Szymańskiego. Ten muzyk z pewnością jest już znany wszystkim, którzy oglądali wcześniej cotygodniowe koncerty online realizowane w ramach projektu „Muzyka bez granic SIECIOWANIE DŹWIĘKIEM”.


Jego muzyka przyciągnęła przed ekrany komputerów i smartfonów setki miłośników gitarowego grania i niebanalnych tekstów. Czym zaskoczy nas tym razem? Paweł Szymański nie udziela jednoznacznej odpowiedzi, ale ujawnia, że zbliżający się koncert będzie zakorzeniony w tradycji trubadurów bluesa z jego pionierskich czasów. Usłyszymy utwory z solowych albumów artysty inspirowane dźwiękami światowych standardów.

Recital online na FB, YouTube oraz stronie internetowej Miejskiego Domu Kultury w Mławie już 21 listopada 2020 r. o godz. 20.00.

źródło: MDK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x