Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Jeżeli go widziałeś, zadzwoń!


Ciechanowscy policjanci prowadzą poszukiwania  43 letniego Janusza Uznańskiego, który w dniu 9 listopada 2020 roku ostatni raz kontaktował się z  rodziną o godz. 12:00. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał żadnego kontaktu z bliskimi. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu chłopca, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie pod numerem 47 703-12-00 oraz z najbliższą jednostką na terenie całego kraju.


Mężczyzna ubrany był w kurtkę koloru zielonego ze wzorami typu moro, spodnie materiałowe koloru ciemnego, buty typu gumofilce koloru ciemnego, czapkę z daszkiem koloru jasnego ze wzorami typu moro, wzrost około 170 cm , szczupła budowa ciała, ogolony na łyso, ubytek zęba w górnej szczęce, uszy odstające, nos wykrzywiony,  oczy koloru piwnego,  posiada tatuaż na lewym ramieniu.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny proszone są o pilny kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie tel. 23 673-12-00  lub z najbliższą jednostką Policji telefon 112

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Max
Max
1 rok temu

Od kiedy 43 latek to chłopiec… ☹️

czyteniczka
czyteniczka
1 rok temu

ten człowiek nie żyje, aktualizujcie informacje w ciągu dnia

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x