Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Raport mławskiego sanepidu z 16 listopadaomunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Mławie z dnia 16.11.2020 r. przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu mławskiego związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19.

Stan danych w powiecie na godzinę 13.00 w dniu 16.11.2020r (* Wszystkie nowe dane, które spłyną po tej godzinie prezentowane są w meldunku następnego dnia).

  • liczba osób aktualnie objętych kwarantanną domową/ (ostatnia doba): 771/ (91)
  • liczba osób aktualnie objętych izolacją domową / (ostatnia doba) 140/ (20)
  • liczba osób aktualnie objętych pobytem w izolatorium: 0 / (0)
  • liczba osób aktualnie objętych nadzorem epidemiologicznym /(ostatnia doba): 15/ (10)
  • liczba osób aktualnie hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19/ (ostatnia doba): 19 / (4)
  • liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim/ (ostatnia doba): 680 / (24)
  • liczba zgonów związanych z COVID-19 / (ostatnia doba): 19 / (0)
  • liczba ozdrowieńców (ostatnia doba): 502/ (22)

Liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim na terenie całego województwa mazowieckiego publikowana jest na stronie Mazowieckiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego: www.wsse.waw.pl w meldunkach codziennych po godzinie 16.00

Wszelkie aktualne informacje na temat koronawirusa są aktualizowane i dostępne na stronach Głównego Inspektoratu Sanitarnego i na oficjalnej stronie rządowej:

www.gis.gov.pl

https://www.gov.pl/web/koronawirus

Zaleca się stosowanie zasad higieny zgodnie z instrukcją opublikowaną na dedykowanej stronie na platformie gov.pl – http://www.gov.pl/koronawirus

Specjalna całodobowa infolinia Narodowego Funduszu Zdrowia w zakresie informacji dla Polaków o postępowaniu w sytuacji wątpliwości podejrzenia coronawirusa: 0 800 190 590.

Specjalna całodobowa infolinia Ministerstwa Spraw Zagranicznych dotycząca przekraczania granic państwa polskiego: +48 22 523 88 80.

Zaleca się, aby w przypadku pytań i wątpliwości związanych z funkcjonowaniem zakładów pracy, świadczeń z tytułu niezdolności do pracy, zabezpieczenia socjalnego osób odbywających kwarantannę, procedur poprawiających bezpieczeństwo sanitarne i tym podobnych, zasięgać informacji na stronach internetowych, infoliniach oraz w elektronicznych serwisach obsługi urzędów, instytucji oraz organizacji społecznych i branżowych, właściwych dla danego zagadnienia.

Zmniejszenie zgłoszeń telefonicznych umożliwi skupienie się pracowników powiatowej stacji sanitarno-epidemiologicznej na kluczowym elemencie, jakim jest poprawa bezpieczeństwa epidemiologicznego mieszkańców powiatu.

Apelujemy o poszanowanie prywatności osób hospitalizowanych a także o stosowanie się do zaleceń dotyczących kwarantanny i izolacji domowej.

 

źródło: PSSE

 

 

 

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
19 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Pasażer
Pasażer
2 lata temu

ZAMKNĄĆ DWORZEC KOLEJOWY PKS JUŻ ZAMKNIĘTY DAWNO TEMU PIENIĄDZE PRZEZNACZYĆ NA BUDOWĘ TUNELU.ZARAZ ZACZNĄ SIE REMONTY BO ADMINISTRACJA MUSI COŚ ROBIĆ I KOSZTA UTRZYMANIA WZROSNĄ .TOALETY PŁATNE NIE WIADOMO JAK I CZEMU I CO SIĘ DZIEJE Z KASĄ.

Kim
Kim
2 lata temu

Zobaczysz w Mławie tunel tak samo jak w te święta Mikołaja he władza co innego mówi ludziom co innego myśli he

PRAWDA
PRAWDA
2 lata temu
Reply to  Kim

Trzeba BYŁO głosować na KONFEDERACJĘ.

Wolność
Wolność
2 lata temu
Reply to  PRAWDA

Mówisz głosować na faszystów.

FIZYK
FIZYK
2 lata temu

DLACZEGO W URZĘDACH NA KWARANTANIE A MY PRACOWNICY MUSIMY DO PRACY CODZIENNIE CHODZIĆ DZIWNE .KORONA TYLKO NA UMYSLOWYCH DZIAŁA A NA FIZYKÓW NIE? WASZE RZĄDY W MŁAWIE OSTATNIE CZAS NA ZMIANY?

Rodzynek
Rodzynek
2 lata temu
Reply to  FIZYK

trzeba było się uczyć a nie w szkołę rzucać kamieniami.

TLUSTY KOT
TLUSTY KOT
2 lata temu
Reply to  Rodzynek

A TY SIĘ UCZYŁAŚ ? KSIĄŻKI DO BUDY PSU CHOWAŁAŚ I NA DOPALACZACH JECHAŁAŚ .

TERNIA ORŁO........A
TERNIA ORŁO........A
2 lata temu
Reply to  Rodzynek

A JA MAM NOGI DO SAMEJ ZIEMI I JESZCZE COŚ .MAM DOBRĄ PRACĘ.A SKOŃCZYŁAM GIMNAZJUM .

AGENTKA
AGENTKA
2 lata temu
Reply to  Rodzynek

A JA DAJĘ I JEST OK.

aktorka
aktorka
2 lata temu
Reply to  Rodzynek

a ja mam sponsora stary fus ale dobrze płaci.Mówię mu że jes mistrzm świata w szeksie a on łyka to ściemę i pieniądze w zębach mi daje.Okrada rodzinę ale mi to zwisa.

usta
usta
2 lata temu
Reply to  aktorka

Pewnie jemu też zwisa musisz się napracować .

kot
kot
2 lata temu
Reply to  FIZYK

Ja mam pytanie, dlaczego w ogóle musimy do pracy, skoro tyle ludzi sobie żyje spokojnie a zasiłku , a rąk do pracy brakuje…..

BLM
BLM
2 lata temu
Reply to  kot

Bardzo ciekawa teoria. Proszę o rozwinięcie lub jakiś przykład.

Mławianka
Mławianka
2 lata temu
Reply to  FIZYK

Działa na wszystkich ale Polski rząd do dupy… Pracodawca każe i ludzie w obawie o pracę chodzą do pracy… Bez masek dezynfekcji przepadliśmy…

RATOWNIK
RATOWNIK
2 lata temu
Reply to  FIZYK

MOŻE TO CELEBRYCI MAJĄ UKŁADY Z COVIDEM ?

jestem z miasta MYŚLĘ
jestem z miasta MYŚLĘ
2 lata temu

Żeby powstał tunel lub kladka musimy oszczędzać ,TRZEBA ZAMKNĄĆ DWORZEC I PRZYLEGŁY BUDYNEK PO DYŻURNYCH RUCHU .DWORZEC MA JUŻ PARĘ LAT ZACZNĄ SIĘ REMONTY ITP.PYTAM PO CO KOSZTA ? BILETOMAT STOI OGRZEWANIE W 2 BUDYNKACH KOSZTUJE TEN CO ZAMYKA DWORZEC BIERZE KASĘ JEGO PODWYKONAWCA OTWIERA JAKIEŚ JAJECZKA.KIOSK STOI PUSTY BRAK PRAWDZIWEGO MENADZERA.

kot
kot
2 lata temu

są ogłoszenia dla ratowników medycznych w całym kraju, aż 2200 a ratowanie życia dają, a jak kto porobi na 3 etaty ,to i drugie tyle wyciągnie….

Youseff
Youseff
2 lata temu

Co ma wspólnego kładka, albo tunel z Covidem? Ktoś się przyczepił tego tematu, jak pijany płotu.

widzę
widzę
2 lata temu
Reply to  Youseff

CHCEMY TUNELU BO NAM SIĘ NALEŻY .MUZYKANTOM ROZDAJĄ A MY MIESZKAŃCY JESTEŚMY OSZUKANI.

19
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x