Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Rusza inwentaryzacja źródeł ciepła. Ankieterzy zapukają do domów


W związku z realizacją przez Mławę projektu pod nazwą „Przeprowadzenie inwentaryzacji indywidualnych źródeł ciepła na terenie Miasta Mława”, w listopadzie do domów jednorodzinnych w Mławie pukają ankieterzy, reprezentujący firmę Globaleco. Na zlecenia miasta przeprowadzają oni spis źródeł ciepła.


Ankieterzy pytają właścicieli nieruchomości między innymi o to, jaki piec posiadają i ile w domu jest źródeł ciepła. Chcą dowiedzieć się, czym palimy, jaka jest powierzchnia naszego domu oraz czy wykonaliśmy już jakąś termomodernizację lub co w tym zakresie zamierzamy zrobić w przyszłości.

Dane, które uzyskują, posłużą miastu do przygotowania strategii działań związanych z niską emisją, w tym również do przygotowywania nowych programów pomocowych jak np. dofinansowania wymiany pieców węglowych na gazowe.

Ankieterzy podejmują próby rozmowy z mieszkańcami, chodzą po domach, proszą o kontakt telefoniczny lub mailowy. Mimo trudnej sytuacji epidemicznej ratusz prosi o życzliwość dla nich i pomoc w przeprowadzeniu badania, którego realizacja – zgodnie z założeniami projektu – powinna zakończyć się jeszcze w tym roku.

Informacje w sprawie projektu pod nazwą „Przeprowadzenie inwentaryzacji indywidualnych źródeł ciepła na terenie Miasta Mława” można uzyskać w Wydziale Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Mława (tel. 23 654 33 82 wew. 310).

Wzór ankiety przygotowały służby Marszałka Województwa Mazowieckiego. Miasto Mława pozyskało dotację w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza Mazowsze 2020. Projekt jest w całości opłacany ze środków Samorządu Mazowsza.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
10 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mławianka
Mławianka
1 rok temu

Proszę się zainteresować firmami które niszczą nasze środowisko i nie nachodzić ludzi w domach. 60000 na przeprowadzenie ankiet. Wyrzucenie pieniędzy w błoto.

Vera
Vera
1 rok temu

Ci którzy mają coś przeciwko ankieterom zapewne mają coś na sumieniu.

szczurnamiotle
szczurnamiotle
1 rok temu
Reply to  Vera

W dobie pandemii nikt obcy nie powinien nikogo nachodzić w domu. To nie jest dobry czas. Skąd ja mam wiedzieć czy ten ktoś nie rozsiewa sars cov 2?
Ja z rodziną się nie spotykam od dłuższego już czasu, a mam wpuszczać do domu obce osoby? – chore.
„Anonimowo ” ma rację, to jest tylko roznoszenie zarazy. Ankieterzy niech spadają na drzewo. Ratusz przed interesantami zamknął się na cztery spusty, a na mieszkańców nasyła ankieterów, Czy w UM ktoś umie myśleć logicznie? czy też wszyscy są niespełna rozumu?

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Będą roznosić zarazę po domach, pognać patologie.

Robyrt
Robyrt
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Wezmę kija i ich pogonię!!!

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

niech zapokają do PSSów czym oni palą że cały rynek w kłębach czarnego dymu,wstyd.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

strach wpuścic. Starsze osoby sa okradenae. . Pandemia. i jeszcze wpuścić kogos obcego do domu. no chyba nie czas na takie ankiety.

Joanna
Joanna
1 rok temu

Ja się zastanawiam czemu urząd Miasta wysyła ankieterów z firmy zewnętrznej? Pracownicy UM będący na kwarantannie albo pracy zdalnej powinni się tym zająć

abcdefghijk
abcdefghijk
1 rok temu
Reply to  Joanna

praca zdalna ok, ale na kwarantannie? chyba komuś coś się pomieszało 😀

Ups
Ups
1 rok temu

Teraz ratusz informuje i prosi o życzliwe przyjęcia? Do mnie ankieter zapukał tydzień temu i oboje byliśmy zdziwieni – on nie bardzo wiedział po co przyszedł, ja że przyszedł. Jest połowa listopada, a wy dopiero informujecie?

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x