Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rusza inwentaryzacja źródeł ciepła. Ankieterzy zapukają do domów


W związku z realizacją przez Mławę projektu pod nazwą „Przeprowadzenie inwentaryzacji indywidualnych źródeł ciepła na terenie Miasta Mława”, w listopadzie do domów jednorodzinnych w Mławie pukają ankieterzy, reprezentujący firmę Globaleco. Na zlecenia miasta przeprowadzają oni spis źródeł ciepła.

kurs koparki koparkoładowarki wlace drogowy Mława
Reklama


Ankieterzy pytają właścicieli nieruchomości między innymi o to, jaki piec posiadają i ile w domu jest źródeł ciepła. Chcą dowiedzieć się, czym palimy, jaka jest powierzchnia naszego domu oraz czy wykonaliśmy już jakąś termomodernizację lub co w tym zakresie zamierzamy zrobić w przyszłości.

Dane, które uzyskują, posłużą miastu do przygotowania strategii działań związanych z niską emisją, w tym również do przygotowywania nowych programów pomocowych jak np. dofinansowania wymiany pieców węglowych na gazowe.

Ankieterzy podejmują próby rozmowy z mieszkańcami, chodzą po domach, proszą o kontakt telefoniczny lub mailowy. Mimo trudnej sytuacji epidemicznej ratusz prosi o życzliwość dla nich i pomoc w przeprowadzeniu badania, którego realizacja – zgodnie z założeniami projektu – powinna zakończyć się jeszcze w tym roku.

Informacje w sprawie projektu pod nazwą „Przeprowadzenie inwentaryzacji indywidualnych źródeł ciepła na terenie Miasta Mława” można uzyskać w Wydziale Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Mława (tel. 23 654 33 82 wew. 310).

Wzór ankiety przygotowały służby Marszałka Województwa Mazowieckiego. Miasto Mława pozyskało dotację w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza Mazowsze 2020. Projekt jest w całości opłacany ze środków Samorządu Mazowsza.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
10 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mławianka
Mławianka
6 dni temu

Proszę się zainteresować firmami które niszczą nasze środowisko i nie nachodzić ludzi w domach. 60000 na przeprowadzenie ankiet. Wyrzucenie pieniędzy w błoto.

Vera
Vera
13 dni temu

Ci którzy mają coś przeciwko ankieterom zapewne mają coś na sumieniu.

szczurnamiotle
szczurnamiotle
5 dni temu
Reply to  Vera

W dobie pandemii nikt obcy nie powinien nikogo nachodzić w domu. To nie jest dobry czas. Skąd ja mam wiedzieć czy ten ktoś nie rozsiewa sars cov 2?
Ja z rodziną się nie spotykam od dłuższego już czasu, a mam wpuszczać do domu obce osoby? – chore.
„Anonimowo ” ma rację, to jest tylko roznoszenie zarazy. Ankieterzy niech spadają na drzewo. Ratusz przed interesantami zamknął się na cztery spusty, a na mieszkańców nasyła ankieterów, Czy w UM ktoś umie myśleć logicznie? czy też wszyscy są niespełna rozumu?

Anonimowo
Anonimowo
13 dni temu

Będą roznosić zarazę po domach, pognać patologie.

Robyrt
Robyrt
13 dni temu
Reply to  Anonimowo

Wezmę kija i ich pogonię!!!

Anonimowo
Anonimowo
13 dni temu

niech zapokają do PSSów czym oni palą że cały rynek w kłębach czarnego dymu,wstyd.

Anonimowo
Anonimowo
14 dni temu

strach wpuścic. Starsze osoby sa okradenae. . Pandemia. i jeszcze wpuścić kogos obcego do domu. no chyba nie czas na takie ankiety.

Joanna
Joanna
14 dni temu

Ja się zastanawiam czemu urząd Miasta wysyła ankieterów z firmy zewnętrznej? Pracownicy UM będący na kwarantannie albo pracy zdalnej powinni się tym zająć

abcdefghijk
abcdefghijk
13 dni temu
Reply to  Joanna

praca zdalna ok, ale na kwarantannie? chyba komuś coś się pomieszało 😀

Ups
Ups
14 dni temu

Teraz ratusz informuje i prosi o życzliwe przyjęcia? Do mnie ankieter zapukał tydzień temu i oboje byliśmy zdziwieni – on nie bardzo wiedział po co przyszedł, ja że przyszedł. Jest połowa listopada, a wy dopiero informujecie?

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x