Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Premier Morawiecki. Nie musimy wprowadzać narodowej kwarantanny


W tym tygodniu, pierwszy raz od dwóch miesięcy, liczba zakażeń zaczęła spadać! Choć stosunek zakażonych – 65/100000 mieszkańców to wciąż dużo, to jednak pierwszy sygnał stabilizacji i dowód, że nasza strategia i obostrzenia zaczynają przynosić skutek! – powiedział wczoraj w opublikowanym w mediach społecznościowych wideo premier Mateusz Morawiecki.


– Po konsultacjach z Radą Medyczną ustaliliśmy, że jeżeli liczba zakażeń utrzyma się na podobnym poziomie – bardziej radykalne kroki nie będą potrzebne.  Kochani – wspólnym wysiłkiem wyhamowaliśmy zakażenia tuż przed punktem krytycznym! Dyscyplina działa! Dlatego wciąż proszę i będę prosił – zostańmy w domu. Zasada jest prosta – im mniej kontaktów społecznych, tym mniejsza szansa na zakażenie – mówi szef rządu.

Premier uznał, że osiągnięta nad wirusem przewaga jest delikatna i zachęcał nadal do przestrzegania zasad bezpieczeństwa sanitarnego. 

– Wygraliśmy pierwszą bitwę w wojnie z drugą falą pandemii. Przed nami jeszcze długa walka, ale jedno jest pewne – razem ją wygramy! – dodał premier.

https://www.facebook.com/MorawieckiPL/videos/2775734666079502/

 

red.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
1 2 votes
Oceń artykuł
guest
40 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Kim
Kim
1 rok temu

Zdesperowani to wy pisowski hieny jesteście bo się podszywanie pod mój nick boli was prawda a wy swojego zdania nie macie he

Kim
Kim
1 rok temu

Próbuje leczyć swoją desperację ale jakos mi to nie wychodzi.

Kim
Kim
1 rok temu

Tyle minusów dostałem że chyba kogoś zabolała prawda he

srs
srs
1 rok temu
Reply to  Kim

zostałeś strolowany , trafiony zatopiony

sprtw
sprtw
1 rok temu
Reply to  srs

Ależ Ty na prawdę ars jesteś jeb…ty.

srs
srs
1 rok temu
Reply to  sprtw

próbuje się wczuć jak to jest być ” wykręconą lewatywą ” Jak uraziłem Kima to przepraszam bo nawet go trochę szanuje bo widać że się stara. KIM wybacz.

Hemi
Hemi
1 rok temu

Domyślna jesteś. Oczywiście, że pojechałem na Marsz Niepodległości, jestem tam co roku. To wielka impreza okolicznosciowa i upamiętniająca organizowana przez polskich patriotów – dla polskich patriotów.

Jest swiety spokój, rodziny z dziećmi, znakomita atmosfera. To, co tam liberalne media pokazują i na czym się skupiają, jakieś ekscesy, to margines.

Jest podniosły nastrój, uczestnicy dają tez wyraz dezaprobaty dla działalności i ideologii lewicowo-liberalnych.

Jan Wiertarka-Kamizelka
Jan Wiertarka-Kamizelka
1 rok temu

Dziekujemy za bardzo mądre i przemyślane decyzje . Cała Polska panu dziękuję w postaci uczestnictwa we mszy świętej

Kim
Kim
1 rok temu

Co wygraliśmy he śmieszy jesteś nie patrz na liczne zakażonych tylko na liczbę zgonu prawie 500 i to nie korona wirus tylko brak pomocy chorym na inne choroby . Dziś czytam artykuł że Polska nie chce pomocy od Niemiec tylko chce żeby oddali nam naszych lekarzy . He a po co oni tam pojechali posłowi PiS sami mówili a niech sobie jadą . Lekarze mają dość i po pandemii dopiero zaczną wyjeżdżać za przymuszanie do pracy . Otwieracie przed nami kościoły a zamykacie nam przed nosem szpitale to jest rząd który dba o swoich obywateli . Z kościoła też zrobiliście piekło

srs
srs
1 rok temu
Reply to  Kim

lekarze to mieli i przed pandemią dość . Pewnie znacie takich wiecznie na fochu. Jest taka stara chińska mądrość : Że ci którzy przed pandemią byli nienormalni po pandemii też będą. Non stop tylko hejt, jad i atak . Panie KIM napisze pan coś pozytywnego np. co pan wartościowego zrobił dla bliźniego, bliskiego jakąś małą rzecz . Ja np. będę przez weekend opiekował się psem siostry choć mam też koteła na pokładzie 😉

Kim
Kim
1 rok temu
Reply to  srs

Ale wartościową rzecz he cały czas wspieram zbiórki na chore dzieci którym powinno państwo pomoc ale woli dać sobie podwyżki

srs
srs
1 rok temu
Reply to  Kim

I co lepiej się czujesz jak wrzucisz do puszki . Bo puszki też są te dobre Owśiakowe i te złe Karitasu .

Kim
Kim
1 rok temu
Reply to  srs

Ale ty jesteś tempy to szok .pomagamy dzieciom bez pośrednio sami przez organizowanie licytacji i wystawianie rZeczy . Najlepsze to jesteś puszka księży

Olka
Olka
1 rok temu
Reply to  srs

ale kretyn z ciebie. No jeśli Caritas na pewno nie – znów znajdzie się jakaś męda pisowska co ukradnie

Fakiba
Fakiba
1 rok temu
Reply to  srs

No to gratuluję poświęcenia, zapewne będzie cię to wiele kosztowało. Jaki dobry uczynek dla siostry – chwalebne i żałosne zarazem chwalić się czymś takim na forum publicznym.
Ja pomogłam kobiecie zanieść zakupy do domu ze sklepu w którym je robiła, bo usłyszałam, że ma je zabrać ze sklepu na 2 razy i wcale nie było mi po drodze. W banku pomogłam wypełnić starszemu panu przelew, bo nikt się nie rwał. Takich dupereli mogę wymieniać setki. Trzeba być człowiekiem zawsze i wszędzie. Pomoc rodzinie i przyjaciołom – ha ha ha. Tego to się w ogóle nie powinno liczyć, bo to powinno być naturalnym odruchem.
Oj, srs, zbłaźniłeś się tym samo-chwaleniem i to bardzo.

srs
srs
1 rok temu
Reply to  Fakiba

i wice versa lewackie trole . Zajmnicie zatem duperelami z tego będzie większy pożytek .

srs
srs
1 rok temu
Reply to  Fakiba

Lepsze samochwalenie niż samozaoranie. Głupek sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoją bronią. Nikt normalnie myślący nie sądził że robiąc normalne rzeczy staje się bohaterem. Całe te wasze wypociny pierdzenie w jedną trąbkę są żałosne. Sami się ośmieszyliście dyskredytując mój wpis i prawiąc morały jacy to jesteście dobrzy i wspaniali. Ale miałem ubaw. Pozdrawiam miłego wypoczynku .

Fakiba
Fakiba
1 rok temu
Reply to  srs

Ty się ośmieszyłeś swoim wpisem.
Chyba nie jesteś aż na tyle gł.upi żeby tego nie rozumieć.
Jeśli tego nie rozumiesz, to trudno. Jestem w stanie to zrozumieć. Taki jest właśnie elektorat PiS, taki jak ty.

Fakiba
Fakiba
1 rok temu
Reply to  srs

Muszę dodać jeszcze, że kiedyś bardzo młody człowiek, zupełnie obcy też bardzo mi pomógł. Spod sklepu Mila odwiózł mnie samochodem pod sam dom z zakupami, gdy zauważył, że się źle poczułam – zrobił to zupełnie bezinteresownie. To się nazywa empatia. Jestem mu do dziś bardzo wdzięczna.
Ciebie zapewne nie byłoby stać na taki gest. Nawet nie zauważyłbyś starszej kobiety wymagającej pomocy, bo po co, siostra zapewne się odwdzięczy, a tej starszej osoby pewnie już nigdy nie spotkasz.

srs
srs
1 rok temu
Reply to  Fakiba

nie wiem czemu tak sapecie do pisu i kościoła . jakaś trauma czy jak ….

Lol
Lol
1 rok temu
Reply to  srs

Wow, chłopczyk z choinki dopiero co się urwał i zaraz się popłacze, że wciry dostaje.
Tego nas nauczyliście przez ostatnie 5 lat, daliście nam dobrą szkołę.

Wolność
Wolność
1 rok temu
Reply to  srs

Chociaż raz w życiu, przynajmniej raz postaraj się pomyśleć samodzielnie. Może wtedy zrozumiesz. Tak na marginesie napiszę pis-u nie da się lubić i tu cała litania mogła by być przytoczona. Jestem katolikiem i wierzę w Boga ale w kościele dowodzący trochę nagięli katechizm dla swoich potrzeb.

Olka
Olka
1 rok temu
Reply to  srs

Wstydziłabym się takiego brata, który się przechwala tak na forum publicznym i w życiu nie zostawiłabym mu niczego pod opieką. Lepiej skorzystać z pomocy sąsiedzkiej jak z pomocy rodziny.

szczurnamiotle
szczurnamiotle
1 rok temu
Reply to  Kim

Oni chcą żeby Niemcy oddali polskich lekarzy? – a co Niemcy ich siłą z Polski zabierali?
Dziś każdy szuka lepszego, spokojniejszego życia i sam decyduje o tym gdzie mu lepiej.
Dopóki kościół będzie ponad państwem i będzie przez państwo hołubiony tak jak to ma miejsce teraz, to nie mamy co liczyć na poprawę sytuacji w Polsce. Kościół wszystkie swoje afery zamiata pod dywan. Jest ponad prawem. Tej watykańskiej korporacji żadne polskie prawo nie dotyczy. Miesza się do życia polaków i do polityki. Wszędzie ich pełno – tak nie powinno być.

srs
srs
1 rok temu
Reply to  szczurnamiotle

klasyczne zjawisko drenażu mózgów , to samo z opiekunkami do seniorów . Okraść, zniszczyć podczas wojny , zawalić marketami , wsadzić lewacką papkę do łbów to dla motłochu bo rudy i wesoła ferajna wiedzą co mają robić . Później zabrać lekarzy a zamian dać nierobów ciapatych na social .

Anonim
Anonim
1 rok temu
Reply to  srs

Boże, co to jest to „srs”, bo to człowiek na pewno nie jest. Gdzie toto nauczyło się pisać. Kto ci lekarzy zabrał? Kto? Faktycznie przeprowadzono ci drenaż mózgu. Jednak kurski wie jak to robić 😛 . Ty już sie całkiem odczłowieczyłeś, jesteś zwykłą m.ędą pisowską niczym więcej. Łykasz te papke ktorą ci serwuje kurski jak pelikan. Ratunku dla ciebie to już nie ma. Lekarzy ci zabrali, uważaj bo kota też ci zabiorą. Gdzie to coś takiego żyje, bo chyba nie w Mławie. To niemożliwe, żeby ktoś tak myślący mieszkał wśród ludzi i miał z ludźmi kontakt.

Olka
Olka
1 rok temu
Reply to  Kim

Ooo, widzę Kim, że cie ktoś polubił bardzo, jeszcze chwila i będziesz miał ponad 100 łapek w dół. Wiem też kto Cię takim uczuciem obdarzył – „srs”
Niedługo nam w2szystkim dowali po 100 łapek w dół, ale i.diota. 😀

Kim
Kim
1 rok temu
Reply to  Olka

Nie ważne są minusy ważne jest to że PiS się powoli poddaje bo wie że w następnych wyborach nie ma najmniejszych szans . Tylko pytanie czemu rozwala Polskę czemu tak długo wzrósł i nie mówicie że to wina pandemii

Olka
Olka
1 rok temu
Reply to  Kim

Srs kocha tylko Hemiego, jemu na pewno 100 „+” dołoży.
Cherubinki lubią starszych panów.

srs
srs
1 rok temu
Reply to  Olka
Hemi
Hemi
1 rok temu

Dokładnie- wygrana bitwa, ale nie wojna.

Trzeba zachowywać wszystkie środki ostrożności i nie lekceważyć wirusa ani zwłaszcza nie narażać innych osób, co uskutecxniano na tych żałosnych protestach „strajku feministek”.

sprtw
sprtw
1 rok temu
Reply to  Hemi

Kobiety miały maseczki na swoich protestach, gdzie maseczki na tzw. marszu niepodległości, na którym kluczowymi hasłami były wulgaryzmy i mowa nienawiści.

sprtw
sprtw
1 rok temu
Reply to  Hemi

Aha, chuliganeria miała kominiarki – fakt

***** ***
***** ***
1 rok temu
Reply to  Hemi

Żałosny to ty jesteś pewnie z faszystami w pierwszym szeregu szedłeś w Warszawie. Wstyd tak obchodzić Święto Niepodległosci. Odnośnie Pinokia nie wierzę temu kłamczuchowi . W polskich mediach mówi, że jest praworządność, a do UE smaruje list żeby dotacji nie były uzależnione od przestrzegania zasad praworządności. W lato nie ma co się bać, już nie ma pandemi. A teraz brakuje lekarzy do opieki medycznej.

Last edited 1 rok temu by ***** ***
coala
coala
1 rok temu
Reply to  Hemi

U nas to wszystko teraz musi być narodowe.
Na razie jest narodowa pisowska paranoja.
A ewentualny lockdown i tak nie mógł zostać wprowadzony przed 11 listopada, bo przecież marsz naszych narodowych faszystów musiał się odbyć z całym ceremoniałem.
Przecież to było jasne jak słońce.

srs
srs
1 rok temu

dziękujemy Panie premierze . Proszę się nie bać podejmować trudnych decyzji !

Wolność
Wolność
1 rok temu
Reply to  srs

srs możesz go jeszcze w dudę pocałować.

srs
srs
1 rok temu
Reply to  Wolność

Hehe dobre.

srs
srs
1 rok temu
Reply to  Wolność

prostak

Smyk
Smyk
1 rok temu

Kłamczuch już nawet oczy mruży.
No i jak się mają protesty kobiet do wzrostu zarażeń? – nijak, proste.

40
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x