Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Raport mławskiego sanepidu z 12 listopadaKomunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Mławie z dnia 12.11.2020 r. przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu mławskiego związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19.

Stan danych w powiecie na godzinę 13.00 w dniu 12.11.2020r (* Wszystkie nowe dane, które spłyną po tej godzinie prezentowane są w meldunku następnego dnia).

  • liczba osób aktualnie objętych kwarantanną domową/ (ostatnia doba): 881/ (32)
  • liczba osób aktualnie objętych izolacją domową / (ostatnia doba) 247/ (17)
  • liczba osób aktualnie objętych pobytem w izolatorium: 0 / (0)
  • liczba osób aktualnie objętych nadzorem epidemiologicznym /(ostatnia doba): 10/ (0)
  • liczba osób aktualnie hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19/ (ostatnia doba): 25 / (2)
  • liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim/ (ostatnia doba): 595 / (19)
  • liczba zgonów związanych z COVID-19 / (ostatnia doba): 18 / (0)
  • liczba ozdrowieńców (ostatnia doba): 305/ (15)

Liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim na terenie całego województwa mazowieckiego publikowana jest na stronie Mazowieckiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego: www.wsse.waw.pl w meldunkach codziennych po godzinie 16.00

Wszelkie aktualne informacje na temat koronawirusa są aktualizowane i dostępne na stronach Głównego Inspektoratu Sanitarnego i na oficjalnej stronie rządowej:

www.gis.gov.pl

https://www.gov.pl/web/koronawirus

Zaleca się stosowanie zasad higieny zgodnie z instrukcją opublikowaną na dedykowanej stronie na platformie gov.pl – http://www.gov.pl/koronawirus

Specjalna całodobowa infolinia Narodowego Funduszu Zdrowia w zakresie informacji dla Polaków o postępowaniu w sytuacji wątpliwości podejrzenia coronawirusa: 0 800 190 590.

Specjalna całodobowa infolinia Ministerstwa Spraw Zagranicznych dotycząca przekraczania granic państwa polskiego: +48 22 523 88 80.

Zaleca się, aby w przypadku pytań i wątpliwości związanych z funkcjonowaniem zakładów pracy, świadczeń z tytułu niezdolności do pracy, zabezpieczenia socjalnego osób odbywających kwarantannę, procedur poprawiających bezpieczeństwo sanitarne i tym podobnych, zasięgać informacji na stronach internetowych, infoliniach oraz w elektronicznych serwisach obsługi urzędów, instytucji oraz organizacji społecznych i branżowych, właściwych dla danego zagadnienia.

Zmniejszenie zgłoszeń telefonicznych umożliwi skupienie się pracowników powiatowej stacji sanitarno-epidemiologicznej na kluczowym elemencie, jakim jest poprawa bezpieczeństwa epidemiologicznego mieszkańców powiatu.

Apelujemy o poszanowanie prywatności osób hospitalizowanych a także o stosowanie się do zaleceń dotyczących kwarantanny i izolacji domowej.

 

źródło: PSSE

 

 

 

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
2 1 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ann
Ann
3 lata temu

Ja ******** . Czy Ty człowieku nie masz innych zajęć niż pisanie pod każdym postem tego samego? Zamknij oczy i nie patrz na ten dworzec jak Ci tak przeszkadza. A najlepiej w ogóle go omijaj.

kibelek
kibelek
3 lata temu
Reply to  Ann

Zatkało kakało ?

Ekonom
Ekonom
3 lata temu

Zamknąć dworzec kolejowy niema kładki to po co nam Dworzec. Koszta są ogromne pieniądze przenaczyc na kładkę. Utrzymanie ludzi energii ogrzewania przeznaczyc na budowę. Jest biletomat to wystarczy.

Mlawa
Mlawa
3 lata temu
Reply to  Ekonom

Debi….. Takiemu to tylko internet należałoby się odłączyć

BLM
BLM
3 lata temu
Reply to  Mlawa

Fakt że nie pod tym artykułem. Ale gość pisze z sensem i jest nie ustępliwy . W CNN by mu wyłączyli wizję zapewne. Nie wiem czy to ten sam co od kibli na dworcu ale jest moc

Mieszkancy Wolki
Mieszkancy Wolki
3 lata temu
Reply to  BLM

Dzięki za wsparcie jest nas wielu mieszkańców Wolki nie ustapimy niech pobudka kładkę która obiecali.A DWORZEC ZAMKNĄĆ tyle w temacie

Kupa
Kupa
3 lata temu
Reply to  Mlawa

Toalety płatne nawet w Warszawie na GDANSKIM SĄ BEZPŁATNE.

taksi
taksi
3 lata temu
Reply to  Kupa

Prawda .Państwo w państwie ,

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x