Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Strachówko. Zwłoki leżały w rowie


fot. ilustracyjne


W poniedziałek po południu płońska policja otrzymała zgłoszenie o znalezieniu zwłok mężczyzny w miejscowości Strachówko (gm. Płońsk).  Ciało znalazła  mieszkanka pobliskiej miejscowości, która szła na swoje pole sprawdzić drożność rowów melioracyjnych.  Zwłoki leżały na polu w rowie, w kilkudziesięciocentymetrowej wodzie. Na miejsce skierowana została grupa operacyjno-dochodzeniowa, która wykonywała czynności pod nadzorem prokuratora.  Na chwilę obecną tożsamość mężczyzny nie jest znana. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Płońsku.

źródło: KPP Płońsk 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x