Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Chryzantemy trafiły do starostwa a stamtąd do gmin


600 chryzantem  ozdobi miejsca pamięci na terenie gmin naszego powiatu. Kwiaty od przedsiębiorców odebrało starostwo i dostarczyło do gmin.


– W związku z rządową akcją wsparcia producentów i osób handlujących chryzantemami wspólnie z samorządami 9 gmin naszego powiatu podjęliśmy decyzję, że Starostwo Powiatowe w Mławie złoży wniosek do ARiMR na odbiór 600 chryzantem i będzie koordynować działania w kwestii ich odbioru od producentów i osób handlujących wspomnianymi kwiatami. Podjęliśmy się też organizacji ich transportu do poszczególnych urzędów gmin – informuje starosta Jerzy Rakowski.

Chryzantemy pochodzić też będą od przedsiębiorców m.in. z Mławy, Wiśniewa, Strzegowa, Stupska i Radzanowa.

źródło: starostwo mławskie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x