Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

500 doniczek chryzantem ustawionych w miejscach pamięciPracownicy dbającej o miejską zieleń spółki Agrosan ustawili w miejscach pamięci chryzantemy zakupione w ramach działań pomocowych przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa od mławskich przedsiębiorców.

Na mocy zawartego porozumienia, 500 doniczek z kwiatami zostało przekazanych przez mławski oddział ARiMR-u Burmistrzowi Miasta Mława. Wczoraj odebrali je z gospodarstwa przy ul. Polnej, gdzie były składowane, pracownicy Agrosanu. Kwiaty są przez nich ustawiane w miejscach pamięci na terenie miasta.

Przypomnijmy, że ze wspomnianej pomocy mogli skorzystać sprzedawcy kwiatów oraz ich producenci, którzy ponieśli straty w związku z zamknięciem cmentarzy w dniach 31 października – 2 listopada br. Wnioski o wsparcie mogli oni składać do 6 listopada do kierownika Biura Powiatowego ARiMR-u.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
1 rok temu

Hmmm. Kwiaty pod pomnikiem JPII po emisji dokumentu o kardynale Dziwiszu i polityce Watykanu za czasów ,,naszego papieża” to nie przesada ?

Smyk
Smyk
1 rok temu

Wszystkiemu winien Dziwisz, trzeba chronić świętość 😛 .

mławianka
mławianka
1 rok temu

Byłam ostatnio na mławskich cmentarzach – bardzo dużo kwiatów stoi na grobach, może trochę mniej niż w poprzednim roku, ale bez przesady. Niech hodowcy chryzantem tak nie rozpaczają, bo aż tak bardzo nie stracili, no a na dodatek jak widać pomoc jest, jesdzcze zarobią na tym interesie.

sic
sic
1 rok temu
Reply to  mławianka

no właśnie !

Mlawa
Mlawa
1 rok temu
Reply to  mławianka

To zacznij handlować w przyszłym roku proste

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x