Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pracownicy PCPR na kwarantannie. Zawieszona obsługa interesantów


Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mławie zawiesza czasowo obsługę klientów. Wszyscy pracownicy centrum zostali objęci kwarantanną. Swoją działalność zawiesza też Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności. Przewidywany termin przywrócenia obsługi klientów to 16 listopada 2020r. 


Poniżej pełna treść komunikatu. 

             Szanowni Mieszkańcy Powiatu Mławskiego,

mając na względzie zapewnienie bezpieczeństwa i zminimalizowanie ryzyka zarażenia się koronawirusem SARS – CoV2 wywołującego zachorowanie na COVID-19,   w związku z faktem objęcia przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Mławie wszystkich pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Mławie kwarantanną, w wyniku potwierdzenia  obecności koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego zachorowanie na COVID-19, informuję iż zachodzi szczególna potrzeba czasowego zawieszenia obsługi Klientów Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie / w tym Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności/ zlokalizowanego przy ul. Reymonta 4.

 Przewidywany termin przywrócenia obsługi Klientów to 16 listopada2020r. 

 Proszę o składanie wszelkich wniosków i pism do głównego budynku Starostwa Powiatowego w Mławie przy ul. Władysława Stanisława Reymonta 6 bądź poprzez Portal Zaufania Publicznego – E-PUAP: adres skrytki: /c4p7a9tx3y/SkrytkaESP  lub pocztę elektroniczną:  pcprmlawa@poczta.onet.pl.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 602 463 229 w godz. 8.00-13.00

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Lucek
Lucek
3 lata temu

O pani szydło

szczurnamiotle
szczurnamiotle
3 lata temu
Reply to  Lucek

Na pierwszy rzut oka też o tym pomyślałam, tylko brak… broszki na piersi 😛
Ta Pani koniecznie winna zmienić fryzurę, bo to się źle kojarzy.

Media
Media
3 lata temu

To jest nie dopuszczalne urząd zamknięty. A Biedronka czynna.Panikarze.

Iloczyn
Iloczyn
3 lata temu

Pozdrowionka dla Pani Krajewskiej. Zdrówka życzę.

Covid-19
Covid-19
3 lata temu

Widocznie nie byli podzieleni pracownicy i teraz skutki decyzji cały zakład nieczynny. Tak to u nas działa…

Covid
Covid
3 lata temu

Dobrze że napisali przewidywany czas to 16 sty. 7 dni kwarantanny to stanowczo za mało jeśli jeden domownik jest nosicielem a reszta mieszkających jest zdrowa a z nim mieszka . Nowe przypadki zwolnią niebawem bo jest coraz więcej ozdrowieńców i tu uwaga niezdiagnozowanych świadomych chodzących do pracy duże firmy i tych na autokwarantannie świadomych to małe firmy gdzie jest mądry szef i nie bawią się w sanepidy. Mława znowu w skali kraju może wyjść obronną ręką trochę przez przypadek .

taki ktoś
taki ktoś
3 lata temu

A trzeba było podzielić zespół i nie byłoby problemu.

Widzę
Widzę
3 lata temu

Kanada cała budzetowka na kwarantanie. Kto za to płaci?

BLM
BLM
3 lata temu
Reply to  Widzę

Z twoich ciężko zarobionych piniędzy. Albo z podatków Twojego szefa płaconych od najniższej krajowej.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x