Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Możesz oddać odpady wielkogabarytowe. Zobacz kiedy


Burmistrz Miasta Mława  informuje, że w dniach od 12 listopada 2020 roku do  dnia 30 listopada 2020 roku na terenie Miasta Mława zostanie przeprowadzona mobilna zbiórka odpadów wielkogabarytowych od mieszkańców miasta zamieszkałych w  budynkach wielolokalowych.


W terminach wyznaczonych harmonogramem  mieszkańcy poszczególnych budynków wielolokalowych będą mogli pozbyć się zniszczonych, bezużytecznych mebli, niepotrzebnych przedmiotów gospodarstwa domowego, sprzętu elektronicznego i elektrycznego AGD i RTV (UWAGA: Sprzęt AGD i RTV musi być kompletny, aby został odebrany). Prosimy o przygotowanie odpadów wielkogabarytowych do odbioru i wystawienie ich przed posesje do godziny 7.00 w wyznaczonym dniu odbioru.

W załączeniu – harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych z budynków wielolokalowych położonych na terenie Miasta Mława na 2020 r.

źródło: UMM

 

Harmonogram odbioru odpadów wielkogabarytowych z budynków wielolokalowych od mieszkańców Miasta Mława 2020_0

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Były
Były
1 rok temu

A może ktoś poda do oficjalnej wiadomości harmonogram. Tajemnica wielka? Pani Grzywacz !

BLM
BLM
1 rok temu
Reply to  Były

jest link ten na czerwono … trochę się schował ale jest …więc spoko

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Były

Harmonogram jest w załączniku. Wystarczy kliknąć na te czerwone literki 🙂

Niebyła
Niebyła
1 rok temu
Reply to  Były

O co ta agresja? Harmonogram jest na stronie urzędu

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Niebyła

Agresja to raczej z Twojej strony. Czasami ktoś nie doczyta do końca. Zdarza się, Więcej wyrozumiałości w tych trudnych i nerwowych czasach. 🙂

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x