Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uwaga! Od dziś MKM linii 3 jeździ zmienioną trasą


Z uwagi na budowę drogi ekspresowej nr 7 i związaną z tym przebudowę ul. Nowowiejskiej, od czwartku 5 listopada br. do odwołania zostaną wprowadzone zmiany w przebiegu trasy autobusów Mławskiej Komunikacji Miejskiej linii nr 3.


Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o.o. informuje, że na czas trwania robót zostaną zlikwidowane przystanki na całej długości ul. Nowowiejskiej. Końcowym przystankiem linii nr 3 będzie parking cmentarza komunalnego przy ul. ks. Maksymiliana Marii Kolbego.

Godziny odjazdów z pozostałych przystanków pozostają bez zmian. Operator Mławskiej Komunikacji Miejskiej przeprasza za utrudnienia.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x