Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bezpłatne porady prawne i psychologiczne. Zobacz kiedy można korzystać


Uprzejmie informujemy o zmianach w dyżurach pełnionych przez prawników oraz psychologa, którzy przyjmują bezpłatnie wszystkich mieszkańców Mławy w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii  dla Miasta Mława.


Doradztwo prawne

Prawnik przyjmuję w lokalu przy ul. Mariackiej 20 (wejście od strony plebanii Parafii Matki Bożej Królowej Polski)  w każdy wtorek od godz. 14.30 do godz. 16.30.
Bardzo prosimy o zachowanie wymogów sanitarnych w trakcie porady – obowiązkowa maseczka oraz zdezynfekowanie rąk przed wejściem do pomieszczenia.

W każdą środę w godz. 15.00 do godz. 17.00 prawnik udziela porad telefonicznie, prosimy dzwonić pod numer 604 134 984, bądź pisać na e-mail: [email protected].

Wsparcie psychologiczne

Ze wsparcia psychologa możemy nadal skorzystać w dwóch miejscach:

  • w lokalu przy ul. Mariackiej 20 (wejście od strony plebanii Parafii Matki Bożej Królowej Polski), w każdy wtorek od godz. 16.00 do godz. 18.00.
  • przy ul. Padlewskiego 13, w każdy czwartek od godz. 16.00 do godz. 18.00.

I tu również prosimy o zachowanie wymogów sanitarnych w trakcie porady – obowiązkowa maseczka oraz zdezynfekowanie rąk przed wejściem do pomieszczenia.

Przypominamy, że do dyspozycji pozostają adresy e-mail pod które można wysłać wiadomość, opisującą Twój problem. Psychologowie odpowiedzą na każdy kontakt, zasugerują rozwiązanie, udzielą porady. Prosimy pisać na adres: [email protected], bądź [email protected].

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x