Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

11 listopada. Mazurek Dąbrowskiego zabrzmi z balkonu MDK


Nie będzie w tym roku oficjalnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości w parku miejskim.  Miejski Dom Kultury proponuje, aby święto uczcić wspólnym czy rodzinnym  odśpiewaniem Mazurka Dąbrowskiego stając w oknie bądź na balkonie swojego domu.  Jak zawsze z okazji świąt państwowych, ale w tym dniu szczególnie należy wywiesić biało-czerwoną flagę.


11 listopada o godz. 12.00 Miejski Dom Kultury na swoim facebookowym profilu wykonanie hymnu będzie transmitować na żywo.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x