Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zamknięte kasy w ratuszu. Zdalna obsługa interesantów


fot. UMM


Jak informuje mławski ratusz, ze względu na kilka przypadków zachorowania na COVID-19 wśród pracowników Urzędu Miasta Mława, a także w nawiązaniu do zapowiedzi Premiera RP o pracy zdalnej w administracji publiczne, wprowadzono ograniczenia w kontaktach bezpośrednich klient-urzędnik.

Kancelaria urzędu będzie pracowała bez zmian, a w drzwiach wejściowych, tak jak dotychczas, będzie stała urna na korespondencję. Jednak od 3 listopada br. na dwa tygodnia zamknięte zostaną kasy i rezygnujemy z bezpośredniej obsługi interesantów. W każdej sprawie można kierować do nas korespondencję elektroniczną e-mail: [email protected], ePuap: /UMMlawa/skrytka lub za pośrednictwem platformy obywatel.gov.pl

Opłaty z tytułu podatków  i opłat prosimy uiszczać przelewem na konto. Jeśli ktoś nie posiada własnego konta bankowego, to zgodnie z Ordynacją podatkową, zapłaty podatku za niego ze swojego konta może dokonać członek jego najbliższej rodziny tj. małżonka lub małżonek podatnika, jego zstępny (dziecko), wstępny (rodzic), pasierb, rodzeństwo, ojczym czy macocha. Nasz podatek może ze swojego konta bankowego opłacić także ktoś inny, czyli blisko niespokrewniona z nami osoba (np. sąsiad). Należy jednak pamiętać o tym, aby w tym przypadku kwota podatku nie przekroczyła 1000 zł.

Indywidualne numery kont są podane w decyzjach, które w lutym br. dostarczono do wszystkich podatników. Każdy z właścicieli nieruchomości ma także indywidualny nr konta wpłat za odbiór odpadów. Osoby, które chcą przypomnieć sobie ten numer lub kwotę opłaty lub podatku prosimy, aby kontaktowały się telefonicznie z pracownikami Wydziału Budżetu i Finansów (nr telefonu sprawdź TUTAJ). Aby uzyskać informację, urzędnikowi trzeba będzie podać imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz nr PESEL.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Lol
Lol
1 rok temu

Ciekawa sprawa, kasjerki w marketach jakoś jeszcze pracują i się nie pozarażały, może kasy UM trzeba przenieść do marketu.

GIT
GIT
1 rok temu

WYJECHALI NA GRECJĘ ?

Miasto
Miasto
1 rok temu

Toalety dworcowe też zamknięte bez1zl nie skorzystasz. Najważniejszy kot .

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x