Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Volvo przebiło ścianę i wpadło do kuchni


O dużym szczęściu może mówić dziadek z dwojgiem wnucząt w miejscowości Świeciechów Duży, w gminie Annopol.  W budynek, w którym przebywali nagle uderzyło osobowe Volvo. Auto przebiło ścianę i zawisło w pomieszczeniu kuchennym. Kierowca pojazdu najprawdopodobniej zasnął za kierownicą.


Jak podaje lubelska policja, dyżurny kraśnickiej komendy w sobotę, 31.10.2020 r., po godzinie 16:00, otrzymał informację z Centrum Powiadamiania Ratunkowego, że na terenie jednej z miejscowości w gminie Annopol samochód osobowy marki Volvo uderzył przodem w dom, przebił się przez ścianę i zawisł w pomieszczeniu kuchennym. Przybyli na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że przyczyną tego zdarzenia mogło być zaśnięcie kierującego volvo. Domownicy na szczęście byli w drugim pomieszczeniu.

Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. Wezwany na miejsce Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego nakazał mieszkańcom opuszczenie budynku, gdyż uszkodzona została instalacja elektryczna i wodociągowa, w związku z tym do czasu naprawy będą mieszkać u krewnych. 30-letni kierowca był trzeźwy, opuścił pojazd o własnych siłach i nie odniósł żadnych obrażeń. Mundurowi z Komisariatu Policji w Annopolu ustalą w prowadzonym postępowaniu czy wydarzenie to mogło spowodować powszechne niebezpieczeństwo zagrożenia życia i zdrowia.

źródło: KWP w Lublinie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x