Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

SP 3. Pamiętają o mogile swojego patrona


Zaduszki obchodzone są na całym świecie. Są to wyjątkowe dni, a szczególnie w czasie pandemii COVID-19. Dlatego też Samorząd Uczniowski  SP 3 wziął udział  w akcji „Szkoła pamięta”.  Odwiedzając 23 października grób patrona  na cmentarzu powązkowskim, zapalili znicze i oddali hołd  doktorowi Józefowi Ostaszewskiemu.


Uczniowie odwiedzili także groby: Alka, Rudego, Zośki oraz Juliana Tuwima, Marii Konopnickiej, Harcerzy, Kazimierza Deyny, Kamili Skolimowskiej, Zbigniewa Religi, Aleksandra Kamińskiego autora „Kamieni na szaniec” i osób,  które zginęły w katastrofie smoleńskiej.

Jest to jedno z najbardziej refleksyjnych świąt, dlatego jak co roku i tym razem uczniowie oddali się zadumie w tym wyjątkowym miejscu.

źródło i fot. SP 3 Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x