Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

MKM-ki kursują po staremu. Organizacja ruchu też bez zmian


Komunikat urzędu miasta odnośnie zmian w organizacji ruchu przy mławskich cmentarzach oraz kursowaniu Mławskiej Komunikacji Miejskiej.


W związku z postanowieniem rządu, przedstawionym wczoraj – 30 października – przez Premiera RP, a dotyczącym zamknięcia cmentarzy od dziś (31 października 2020 r.) do 2 listopada, informujemy, że nie wprowadzamy zmian w ruchu oraz w kursowaniu MKM. 1 listopada br. organizacja ruchu w pobliżu mławskich cmentarzy pozostaje więc bez zmian, a autobusy Mławskiej Komunikacji Miejskiej kursują tak, jak w dni świąteczne. Wcześniejsze komunikaty odnośnie tych kwestii proszę traktować jako nieaktualne. 

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x