Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

8. Marsz Obrońcom Mławy w nietypowej formule


Cieszący się dużą popularnością i organizowany od ośmiu lat przez Grupę Nieformalną Mława Miasto Zabytkowe Marsz Obrońcom Mławy, w tym roku odbędzie się również, ale w nietypowej formule.


Tak o organizacji tegorocznego marszu napisali organizatorzy:

W tym roku, w związku z zaistniałą sytuacją związaną z COVID-19, proponujemy zmienioną formułę marszu. Aby niepotrzebnie nie powodować koncentracji uczestników – proponujemy indywidualne maszerowanie, o dowolnej godzinie. Przygotujemy opis trasy do ściągnięcia i wydrukowania tak aby można było iść tegoroczną trasą i uczcić jak co roku obrońców Mławy.

Organizatorzy zapraszają do udziału.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x