Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

I turniej Grand Prix w badmintonie. Znamy zwycięzców


W niedzielę 25 października na obiekcie Mławskiej Hali Sportowe był rozgrywany I turniej Grand Prix w badmintonie. Turniej rozgrywany był w grach indywidualnych oraz grze deblowej.


W grach pojedynczych bezkonkurencyjny okazał się Marek Maślanik z Olsztynka, który wygrał wszystkie spotkania, a w finałowej grze pokonał dobrze spisującego się Magnusa Dudkiewicza z Mławy. W meczu o trzecie miejsce Robert Szulejewski pokonał Krzysztofa Dudkiewicza  2:0.

W grach deblowych bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy Magnus Dudkiewicz oraz Dariusz Kowalczyk którzy nie dali szansy rywalom i wygrali wszystkie spotkania. Po zaciętej walce drugie miejsce w grach deblowych wywalczyli Krzysztof Dudkiewicz oraz Robert Szulejewski , a na trzecim stopniu podium uplasowała się para Jakub Affelski oraz Tunde Cieślak.

Nagrodzono także zawodników za poprzednie Grand Prix Badmintona które zostało przerwane przez pandemię koronawirusa.

Następny turniej Grand Prix zostanie rozegrany w dniu 8 listopada zapisy od godziny 9:45

Singiel Open:

 1. Marek Maślanik
 2. Magnus Dudkiewicz
 3. Robert Szulejewski
 4. Krzysztof Dudkiewicz
 5. Sławomir Grzymkowski
 6. Dariusz Kowalczyk

Gry Deblowe:

 1. Magnus Dudkiewicz/Dariusz Kowalczyk
 2. Robert Szulejewski/Krzysztof Dudkiewicz
 3. Jakub Affelski/Tunde Cieślak
 4. Marek Maślanik/Sławomir Grzymkowski
 5. Mirosław Mendyk/Sebastian Leszczyński

źródło i fot. MHS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x