Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zwolnienie z ZUS i postojowe. Rządowy plan wsparcia przedsiębiorcówŚwiadczenie postojowe będzie przysługiwać, jeśli przychody firmy będą w październiku lub listopadzie niższe o co najmniej 40% niż w analogicznym okresie zeszłego roku. Dotyczy to również zwolnienia z listopadowych składek ZUS.

Mateusz Morawiecki podkreślił, że jeśli sytuacja się utrzyma wsparcie będzie kontynuowane w kolejnych miesiącach.

Tarcza zakłada również zawieszenie poboru opłaty targowej w roku 2021. Dla samorządów przewidziano rekompensatę za jej brak, a zostanie ona pokryta ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID19.

Według szacunków wparcie otrzyma około 170 tys. firm.

red

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x