Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W tym roku kwesty na cmentarzu nie będzie


Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Mławskiej informuje, że  rezygnujemy z przeprowadzenia kwesty przy cmentarzu Św.  Wawrzyńca w  Mławie w dniach 1. i 2. listopada 2020 r. Powodem są obostrzenia wynikające z pandemii koronawirusa oraz troska o zdrowie darczyńców. Jednocześnie informujemy, że na miarę naszych możliwości finansowych będziemy kontynuować działania służące ratowaniu zabytkowych grobów.


źródło: TPZM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x