Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ktoś wyrzucił z samochodu dziewięć szczeniąt


Urząd Gminy Wieczfnia Kościelna prosi o pomoc w ustaleniu osoby, która na drodze w Pepłowie wyrzuciła z samochodu dziewięć szczeniąt. Poniżej podajemy treść komunikatu:


Jan Maria Jackowski
Reklama

Komunikat

25.10.2020 r. około godz. 10.00 na skrzyżowaniu dróg w kierunku Bonisławia w miejscowości Pepłowo wyrzucono z samochodu marki Opel Astra koloru szarego 9 szczeniąt. Urząd Gminy Wieczfnia Kościelna prosi mieszkańców o obejrzenie zdjęcia i przekazanie informacji na temat osoby, która mogła dopuści się zaniedbania i porzucenia szczeniąt.

kontakt: 23 654 00 04 wew. 20

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
gala
gala
2 lata temu

to bydlak jakiś

taki ktoś
taki ktoś
2 lata temu

Można wiedzieć co dalej z tymi maleństwami?

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x