Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zanim wsiadł za kierownicę pił wódkę. W kieszeni miał narkotyki


Interweniujący patrol policji zatrzymał na stacji paliw w Mławie nietrzeźwego kierowcę. 27-latek miał przy sobie także środki odurzające. Trafił do policyjnego aresztu.

Do zdarzenia doszło dziś, przed godz. 1. w nocy na jednej ze stacji paliw w Mławie. Interweniujący patrol zatrzymał kierującego samochodem marki Ford Focus. 27-letni mieszkaniec Mławy miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu a przy sobie dwie porcje handlowe środków odurzających. W rozmowie z policjantami oświadczył, że zanim wsiadł za kierownicę, pił wódkę. Pobrano mu także krew do badań na obecność środków odurzających. Został osadzony w policyjnym areszcie.


Zgodnie z art. 178a§ 1 Kodeksu karnego, za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka kara grzywny, odpowie także za posiadanie środków odurzających. Postępowanie  prowadzi KPP w Mławie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x