Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Konkurs „Malowanie muzyką” rozstrzygnięty


Znamy już laureatów II Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Malowanie muzyką” pod patronatem Burmistrza Miasta Mława. Spośród nadesłanych stu sześćdziesięciu trzech prac w puli najlepszych znalazło się sześć prac dzieci uczęszczających do klas 0-III oraz dziesięć rysunków uczniów klas IV-VI.


Komisja w składzie: Joanna Rodowicz (przewodnicząca), Magdalena Grzywacz i Hanna Matecka-Wieczorek postanowiła przyznać nagrody następującym osobom:

KATEGORIA KLAS 0-III:

I MIEJSCE: Tymoteusz Leon Książyk, kl. III, Centrum Kultury i Czytelnictwa w SerockuII

II MIEJSCE: Natalia Wielgolewska, kl. III, Wyszkowski Ośrodki Kultury „Hutnik”

III MIEJSCE: Alicja Raciniewska, kl. I, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Franciszki i Stefana Themersonów

WYRÓŻNIENIA: Antonina Prusik, kl. I, Miejski Dom Kultury w Mławie; Paweł Obidowski, kl. I, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Franciszki i Stefana Themersonów; Agata Toczko, kl. III, Wyszkowski Ośrodki Kultury „Hutnik”

KATEGORIA KLAS IV-VI:

I MIEJSCE: Antonina Steinbrich, kl. VI, Szkoła Podstawowa nr 18 w Lublinie

II MIEJSCE: Michał Błachnio, kl. V, Wyszkowski Ośrodki Kultury „Hutnik” i Oliwier Szymański, kl. VI, Wyszkowski Ośrodki Kultury „Hutnik”

III MIEJSCE: Julia Malesa, kl. IV, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Franciszki i Stefana Themersonów

WYRÓŻNIENIA: Gabriela Maciejewska, kl. V Wyszkowski Ośrodki Kultury „Hutnik”; Kacper Koziatek, kl. IV, Zespół Placówek Oświatowych nr 3 w Mławie; Aniela Stypik, kl. VI, Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie; Eliasz Grabowski, kl. IV, Zespół Placówek Oświatowych nr 3 w Mławie; Julia Osicka, kl. V, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Franciszki i Stefana Themersonów; Oliwia Wachowiak, kl. VI, Wyszkowski Ośrodki Kultury „Hutnik”.

Wręczenie nagród, ze względu na bieżącą sytuację pandemiczną SARS-CoV-2, nagrody zostaną dostarczone lub przesłane do laureatów konkursu „Malowanie muzyką”.

Nagrodzone i wyróżnione prace zostały wyeksponowane w Galerii Foyer Miejskiego Domu Kultury w Mławie.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x