Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Konkurs „Malowanie muzyką” rozstrzygnięty


Znamy już laureatów II Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Malowanie muzyką” pod patronatem Burmistrza Miasta Mława. Spośród nadesłanych stu sześćdziesięciu trzech prac w puli najlepszych znalazło się sześć prac dzieci uczęszczających do klas 0-III oraz dziesięć rysunków uczniów klas IV-VI.


Komisja w składzie: Joanna Rodowicz (przewodnicząca), Magdalena Grzywacz i Hanna Matecka-Wieczorek postanowiła przyznać nagrody następującym osobom:

KATEGORIA KLAS 0-III:

I MIEJSCE: Tymoteusz Leon Książyk, kl. III, Centrum Kultury i Czytelnictwa w SerockuII

II MIEJSCE: Natalia Wielgolewska, kl. III, Wyszkowski Ośrodki Kultury „Hutnik”

III MIEJSCE: Alicja Raciniewska, kl. I, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Franciszki i Stefana Themersonów

WYRÓŻNIENIA: Antonina Prusik, kl. I, Miejski Dom Kultury w Mławie; Paweł Obidowski, kl. I, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Franciszki i Stefana Themersonów; Agata Toczko, kl. III, Wyszkowski Ośrodki Kultury „Hutnik”

KATEGORIA KLAS IV-VI:

I MIEJSCE: Antonina Steinbrich, kl. VI, Szkoła Podstawowa nr 18 w Lublinie

II MIEJSCE: Michał Błachnio, kl. V, Wyszkowski Ośrodki Kultury „Hutnik” i Oliwier Szymański, kl. VI, Wyszkowski Ośrodki Kultury „Hutnik”

III MIEJSCE: Julia Malesa, kl. IV, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Franciszki i Stefana Themersonów

WYRÓŻNIENIA: Gabriela Maciejewska, kl. V Wyszkowski Ośrodki Kultury „Hutnik”; Kacper Koziatek, kl. IV, Zespół Placówek Oświatowych nr 3 w Mławie; Aniela Stypik, kl. VI, Szkoła Podstawowa nr 5 w Ciechanowie; Eliasz Grabowski, kl. IV, Zespół Placówek Oświatowych nr 3 w Mławie; Julia Osicka, kl. V, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Franciszki i Stefana Themersonów; Oliwia Wachowiak, kl. VI, Wyszkowski Ośrodki Kultury „Hutnik”.

Wręczenie nagród, ze względu na bieżącą sytuację pandemiczną SARS-CoV-2, nagrody zostaną dostarczone lub przesłane do laureatów konkursu „Malowanie muzyką”.

Nagrodzone i wyróżnione prace zostały wyeksponowane w Galerii Foyer Miejskiego Domu Kultury w Mławie.

źródło: MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x