Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

30 – letni przasnyszanin wyskoczył z okna. Życie uratował mu skokochron


W sobotę 17 października o godzinie 13.20 do Komendy Powiatowej Policji wpłynęło zgłoszenie, że na parapecie jednego z mieszkań przy ul. Ciechanowskiej w Przasnyszu siedzi mężczyzna w wieku około 30 lat. Z uwagi na zagrożenie dla zdrowia i życia wezwano straż pożarną, która zabezpieczyła miejsce zdarzenia i rozłożyła tzw. skokochron.


Mediacje z mężczyzną, ze względu na utrudniony kontakt, nie przyniosły jednak skutku.

–  Po rozłożeniu poduszki powietrznej przasnyszanin oddał skok z pierwszego piętra, upadając na skokochron, który skutecznie zamortyzował upadek. Na szczęście nie doznał żadnych obrażeń. Strażacy przekazali 30-latka patrolowi policji, na miejsce przybył także zespół ratownictwa medycznego, który przebadał poszkodowanego – poinformował rzecznik straży pożarnej mł. kpt. Piotr Kuligowski.

Okazało się, że mężczyzna leczy się psychiatrycznie, dlatego trafił do przasnyskiego szpitala na stosowny oddział.

za:infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x