Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Drzewo przewróciło się na dom. Interweniowali strażacy


18 października około godziny 10.20 przasnyscy strażacy otrzymali zgłoszenie, że w Krukowie (gmina Chorzele) drzewo przewróciło się na dom.


– W chwili przybycia straży pożarnej stwierdzono, że w niezamieszkałym domu nikt nie przebywał. Drzewo zerwało linię średniego napięcia, która zwisała nad prywatną posesją – informuje KP PSP Przasnysz.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i usunęli drzewo. W czasie prowadzonych działań ruch na drodze wojewódzkiej nr 614 był całkowicie zamknięty.

Działania ratownicze prowadziła Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza i Ochotnicze Straże Pożarne Krukowo i Zaręby.

źródło i fot. KP PSP Przasnysz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x