Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dostali po 400 zł mandatu oraz 10 punktów i stracili prawo jazdy


Jak podaje mławska policja, z powodu przekroczenia prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym, tylko w miniony poniedziałek prawo jazdy straciło kolejnych dwóch piratów drogowych.


W samo południe, w Stupsku na ul. Sienkiewicza, patrol ruchu drogowego zatrzymał kierującego samochodem marki Audi A6, 31-letniego mławianina. Mężczyzna zignorował ograniczenie prędkości do 50 km/h, mając na liczniku ponad 100 km/h. Został ukarany mandatem w wysokości 400 zł i 10 punktami karnymi. Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy.

Trzy godziny później, tym razem w Morawach, prawo jazdy stracił 39-letni mieszkaniec pow. mławskiego. Zatrzymany do kontroli drogowej mężczyzna  jechał z prędkością ponad 100 km/h  w terenie zabudowanym, gdzie dopuszczalna prędkość to 50 km/h. Poza utratą prawa jazdy, kierowca został ukarany mandatem w wysokości 400 zł i 10 punktami karnymi.

Policjanci apelują – Zwolnij i żyj. Jazda w terenie zabudowanym z prędkością ponad 100 km/h to ogromna nieodpowiedzialność. Droga hamowania samochodu osobowego przy tej prędkości to około 40 metrów. Warto się nad tym zastanowić zanim przyspieszysz na drodze w terenie zabudowanym.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x