Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zaginął 62-letni mężczyzna z gminy Sochocin


Płońska policja poszukuje 62-letniego Jerzego Langowskiego zam. Drożdżyn, gm. Sochocin, pow. płoński. Mężczyzna 7 października br. wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił.


62-letni Jerzy Langowski zam. Drożdżyn gm. Sochocin pow. płoński wyszedł z wynajmowanego mieszkania 7 października br. Ostatni raz widziany był przez sąsiadów popołudniu, w dniu zaginięcia, gdy szedł w kierunku miejscowości Strachowo.  Do chwili obecnej mężczyzna nie powrócił do swojego miejsca zamieszkania, nie nawiązał też żadnego kontaktu z sąsiadami ani osobą, od której wynajmował mieszkanie. Jest osobą samotną.

Zaginiony ma ok. 170 cm wzrostu, jest bardzo szczupłej budowy ciała, ma krótkie, siwe włosy i niebieskie oczy.  W chwili wyjścia z miejsca zamieszkania  ubrany był w brązową, materiałową kurtkę do pasa, niebieskie jeansy i brązowe buty typu pantofle.  

Płońscy policjanci informację o zaginięciu 62-latka otrzymali 15 października br. Od razu podjęte zostały czynności poszukiwawcze. W związku z tym, iż prowadzone do chwili obecnej poszukiwania nie doprowadziły do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, Komenda Powiatowa Policji w Płońsku zwraca się z uprzejmą prośbą do osób i instytucji posiadających informacje, mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu Jerzego Langowskiego o kontakt telefoniczny pod podane niżej numery:
1.Oficer dyżurny KPP w Płońsku  47 703 35 00 lub 47 703 35 50,
2.Policja w całym kraju 997 lub 112 (z telefonu komórkowego)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x