Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Radzanowska młodzież w hołdzie dla Jana Pawła II [zobacz film]


Zespół Szkół w Radzanowie w wyjątkowy i uroczysty sposób uczcił 100. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II. Uroczystość ta wpisała się także w inną ważną datę. 42 lata temu – 16 października Ojciec Święty Jan Paweł II został wybrany papieżem. Te daty to znakomita okoliczność by przypomnieć postać Polaka – Papieża oraz jego nauczanie. Temu właśnie celowi służył przygotowanym przez młodzież program artystyczny.


źródło i fot. ZS w Radzanowie

https://www.facebook.com/ZSRadzanow/videos/345554009984224

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x