Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Minął rok od naprawy, a garby na skrzyżowaniu jeszcze większe


Minął dokładnie rok od czasu jak sfrezowano garby i naprawiona została nawierzchnia na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 7 z ulicą Nowowiejską. Trwałość tej naprawy okazała się jednak iluzoryczna. Już po roku ponownie przez to skrzyżowanie ledwie można przejechać, nie narażając zawieszenia swojego auta. Ten problem zgłosił do redakcji jeden z czytelników.


Równo rok temu pisaliście Państwo artykuł o usuwaniu garbów na skrzyżowaniu DK7 z ulicą Nowowiejską. Chyba coś nie tak wyszło z tą naprawą, dziś jest jeszcze gorzej, zawieszenie można zostawić takie pojawiły się garby. Przejazd trzeba pokonać tak małą prędkością, że na zielonym świetle przejeżdżają może ze 3 samochody – pisze czytelnik.

Podobnie jak w ubiegłym roku z pytaniem o ten problem dotyczący drogi powiatowej zwróciliśmy się do Powiatowego Zarządu Dróg w Mławie.

Naprawa nawierzchni na DK 7 leżą w gestii Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, która zarządza tą drogą. My interweniowaliśmy już w tej sprawie, problem z tym skrzyżowaniem ma być omawiany również na najbliższym, październikowym posiedzeniu komisji bezpieczeństwa, transportu i dróg w starostwie, na które zaproszony jest przedstawiciel GDDiA – mówi Leszek Ślubowski, dyrektor PZD w Mławie.

O efektach rozmów poinformujemy naszych czytelników.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Rozbawiony
Rozbawiony
1 rok temu

Dzisiaj rano przejeżdżałem zdążył przejechać jeden samochód i swiatla się zmieniły koszmar garby koszmarne dobrze że znamy drogę
więc jedziemy wolno proszę pomyśleć jak ktoś jedzie pierwszy raz
Nieszczęście gotowe kto odpowie za taką lipna robotę przy obecnej władzy napewno nikt

greg
greg
1 rok temu

Ogólnie odcinek siódemki od warszawskiej do padlewskiego tragedia koleiny głębokie i ciężko z nich wyjechać zwłaszcza małym autem. Skrzyżowanie na Ciechanów nie lepsze od jadąc od strony Gdańska koleina pomiędzy pasem na Warszawę a pasem do skrętu na Ciechanów głęboka na kilkanaście centymetrów. Cały ten odcinek od warszawskie do padlewskiego w obydwie strony powinien być wymieniony

Ramzes
Ramzes
1 rok temu

Pamiętam komentarz Pana Ślubowskiego że to jest wina sygnalizacji świetlnej. No ok. Ciężkie tiry stoją przed światłami itd. Co w takim razie jest przyczyną tychże kolein już za „światłami” na długim odcinku drogi?

Mati
Mati
1 rok temu

Skrzyżowanie tragedia,
Często kierowca zwalnia aby nie urwać zawieszenia, a drugi za nim musi się blisko trzymać aby zdążyć na zielonym.

Każdy mieszkaniec nowowiejskiej za 7 i nowej wsi odczuwa to codziennie.

Wymiana nawierzchni pomogła na chwilę, nic dziwnego bo ruch szczególnie w lato jest duży.

Czytelnik
Czytelnik
1 rok temu

Do redakcji
Dziękuję za zajęcie się tematem.

Kierowca
Kierowca
1 rok temu

Rzeczywiście, można się zdziwić przejeżdżając przez te skrzyżowanie. Jakiś czas tamtędy nie jeździłem i spotkała mnie nie miła niespodzianka. Myślałem że koło urwałem, całe szczęście „tylko” końcówki wahaczy… Współczuję mieszkańcom, którzy muszą codziennie kilka razy pokonywać ten przejazd z DK7. Tylko wylewka betonowa tam może pomóc.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x