Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej wręczone


Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski przyznał tradycyjne nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczycielom placówek oświatowych, których organem prowadzącym jest miasto. Ich uroczyste wręczenie nastąpiło  14 października w „Popówce”. 


W każdej z placówek jednego nauczyciela nominował do nagrody, składając stosowny wniosek do burmistrza, jej dyrektor. W tym roku zarządzeniem Burmistrza Miasta Mława nagrody w wysokości 7075,60 zł każda zostały przyznane i wręczone:

  • Monice Paulinie Żak – nauczycielowi języka angielskiego Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 w Mławie;
  • Barbarze Wandzie Jaszczyk – nauczycielowi wychowania przedszkolnego Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie;
  • Agnieszce Annie Kaczerskiej – nauczycielowi języka polskiego Zespołu Placówek Oświatowych nr 3 w Mławie;
  • Agnieszce Kowalskiej – wicedyrektorowi, nauczycielowi historii Szkoły Podstawowej nr 3 im. dra Józefa Ostaszewskiego w Mławie;
  • Izabelli Iwonie Szpakut – nauczycielowi języka polskiego Szkoły Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego w Mławie.

Ze Szkoły Podstawowej nr 2 nagrodę otrzymała podczas oficjalnego pożegnania na sesji Rady Miasta Mława 18 sierpnia br. przechodząca na emeryturę Romana Olszewska, ówczesna dyrektor placówki.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x