Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ankieta Strategii Rozwoju Powiatu Mławskiego na lata 2021 – 2027


Powiat Mławski przystąpił do opracowania Strategii Rozwoju Powiatu Mławskiego na lata 2021 – 2027 w związku z tym przygotowaliśmy ankietę skierowaną do mieszkańców Powiatu Mławskiego. Chcemy poznać opinie i potrzeby społeczności naszego powiatu.

Pragniemy by mieszkańcy włączyli się w współtworzenie tego co dzieje się w powiecie mławskim dlatego zwracamy się z prośbą o wypełnienie dołączonej ankiety i odesłanie na adres email: [email protected]. Można też wypełnić ją wchodząc na link https://www.powiatmlawski.pl/3092,ankieta-dotyczaca-opracowania-strategii-rozwoju-powiatu-mlawskiego-2021-2027.

Ankietę należy wypełnić w terminie do 28 października. Jest ona całkowicie anonimowa.

 

 

mat. sponsorowany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
zagraniczny
zagraniczny
1 rok temu

Trele morele,papier wszystko przyjmie. Rządzący i tak będą robić co im się podoba.
Tematy z ankiety wykorzystają na obiecanki przedwyborcze,bo nie chce się myśleć.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x