Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zaśpiewajmy wspólnie „Barkę” w 42. rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża


Stowarzyszenie Pontyfikat Papieża Jana Pawła II w Mławie, Burmistrz Miasta Mława, Proboszczowie Mławskich Parafii i Towarzystwo Miłośników Twórczości Tekli Bądarzewskiej w Mławie zapraszają na uroczystości z okazji 42. rocznicy wyboru kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową w piątek 16 października.


Uroczystości rozpocznie o godz. 18:00 w kościele pw. Świętej Trójcy w Mławie msza św. wraz z programem artystycznym w wykonaniu Marty i Pawła Stawińskich oraz ks. Marcina Sadowskiego z Diecezjalnego Instytutu Muzyki Kościelnej Musicum w Płocku, którzy zaprezentują słuchaczom fragmenty przemówień Jana Pawła II. Następnie zostanie poświęcony sztandar Stowarzyszenia Pontyfikat Papieża Jana Pawła II w Mławie oraz – zgodnie z wieloletnią tradycją mławskich obchodów Dnia Papieża Jana Pawła II – wręczone stypendia zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin. Na koniec przewidziano wspólną modlitwę, złożenie kwiatów i odśpiewanie „Barki” przy pomniku papieża Polaka na Starym Rynku.

Ze względów sanitarnych związanych z obecną sytuacją epidemiczną, prosimy uczestników uroczystości o zachowanie niezbędnych wymogów bezpieczeństwa: utrzymywanie dystansu społecznego oraz stosowanie maseczek lub innych osłon ust i nosa.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x