Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

WORD-y uziemione. Egzaminy na prawo jazdy w Ostrołęce, Ciechanowie i Mławie odwołane


fot. ilustracyjne; archiwum


Ośrodki zawieszają działanie z powodu potwierdzonego zakażenia koronawirusem u jednego z pracowników i ze względu na kwarantannę części personelu.

Dyrekcja Ośrodka w Ciechanowie zdecydowała o wstrzymaniu bieżącego funkcjonowania WORD-u w Ciechanowie oraz oddziału terenowego w Mławie. Odwołane zostały wszystkie egzaminy państwowe, nie są też prowadzone zapisy na egzaminy oraz bezpośrednia obsługa interesantów.

 

Wstrzymanie działalności WORD ma potrwać do 16 października. Kursanci zapisani na egzaminy zostaną poinformowani o nowym terminie ich przeprowadzenia, a środki wpłacone za odwołany egzamin zachowują ważność.

Podobne wieści napłynęły także z WORD w Ostrołęce, gdzie COVID-19 zdiagnozowano u jednego z pracowników. Na kwarantannie znaleźli się m.in. egzaminatorzy. W Ostrołęce odwołane zostały egzaminy zaplanowane w godzinach 6:00-13:00 w dniach od 12 do 16.10.2020 roku.

Podobnie jak w Ciechanowie wszystkie opłaty wniesione na egzaminy odwołane przez WORD w Ostrołęce zachowują ważność. Ostrołęckie Biuro Obsługi Klienta pracuje bez zmian w godzinach 8:00-16:00. W celu ustalenia nowego terminu egzaminu należy nawiązać kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu: 29 760-55-35.

 

M. Jabłońska

źródło: www.infoprzanysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek
Tomek
1 rok temu

Auto mi potrzebne do roboty, Najwyżej będę jeździł bez prawka, a jak mnie złapiA to jako powód w mandacie niech mi napiszą koronawirus

WV_moto
WV_moto
1 rok temu
Reply to  Tomek

słyszałem o gościu że był na wycieczce w Hiszpanii i wrócił i nikt nawet go o prawko nie spytał . Więc spoko po mieście możesz latać .

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x