Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Premier Matusz Morawiecki na kwarantannie


fot. archiwum codziennikmlawski.pl


ksp Mława
Reklama

Premier Mateusz Morawiecki na kwarantannie – poinformowała o tym na swoich stronach Kancelaria Prezesa Rady Ministrów.

Rzecznik prasowy rządu Piotr Müller wydał następujące oświadczenie:

W związku z kontaktem z osobą zarażoną Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki odbywa obecnie kwarantannę.

  1. Kwarantanna premiera jest następstwem potwierdzenia dzisiaj rano zarażenia u osoby, z którą miał kontakt w ostatni piątek 9 października.
  2. U premiera nie stwierdzono dotychczas zachorowania na COVID-19. Nie ma też objawów choroby.
  3. Zostały wdrożone procedury przygotowane na taką sytuację. Podczas kwarantanny Mateusz Morawiecki wykonuje swoje obowiązki. Premier spędza kwarantannę w sposób umożliwiający podejmowanie decyzji oraz kontakt z przedstawicielami instytucji państwowych.
  4. Dzięki zapewnieniu odpowiednich możliwości technicznych premier będzie prowadził posiedzenia Rady Ministrów, Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego oraz innych gremiów.
  5. O dalszej procedurze związanej z kwarantanną Prezesa Rady Ministrów – wykonywanych testach i czasie kwarantanny będzie decydował lekarz oraz Państwowa Inspekcja Sanitarna.

źródło: premier.gov.pl / oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mops
mops
1 rok temu

A Ł. Szumowski w szpitalu znowu zakoronowany… i podobno się zaraził od córki

karol
karol
1 rok temu

a kto chce rozmawiać z mafią,za jeden wypasiony ciągnik widziany w W-wie pracownik LG przez 10 lat tylko woda i chleb,kogo wy barany bronicie,

Kim
Kim
1 rok temu

Źle się dzieje ale historia tego nie zapomni Kaczyński nic nie traci ale premier będzie miał kiedyś wnuki które będą się tej historii uczyły

Kim
Kim
1 rok temu

To przecież mamy wicepremiera Jarosław może wyjść do rolników W swoją łasiczką he

Jurek
Jurek
1 rok temu

Hahahaha ale ściema. Protest rolników w Warszawie, a premier nagle kwarantanna. Tak właśnie traktują ludzi. Ludzie czas zrobić porzadek z tym rządem i jego banda czworonoga.

Pinokio miał wyjść do ludzi, rozmawiać z nimi odnośnie ustawy. Tak właśnie ucieka się od problemów. Trzeba wziąć pod uwagę, że skoro robi się tak co do rolników to miejsce świadomość tego, iż wobec nasz wszystkich obywateli będzie tak samo.

Jeszcze do was nie dociera że plandemia to ściema? Zacznijmy odliczanie, ile premier będzie na kwarantannie. Może od szumowiny weźmie tabletkę dzień po.

Jurek
Jurek
1 rok temu
Reply to  Jurek

Poczekajcie już ekonomista czyt. Minister zdrowia ma w planach dodatek dla korony plus. Co więcej, planują zamknięcie cmentarzy 1 raz w historii Polski, ma dojść do zamknięcia cmentarzy. A niedługo nas wszystkich w domach i będzie pilnować wojsko, aby ludzie nie rozmawiali, nie widzieli się. Trzeba oddzielić od rodziny, karakana oddzielili raz na zawsze więc z nami zrobi to samo.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Jurek

No tak, to jeszcze muszą zablokować internet i zablokować wszystkie stacje telewizyjne i radiowe, które choć częściowe pokazują prawdę. Niech wszyscy oglądają Trwam i tvpis. Amen. 😀

Gość
Gość
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Gdyby wprowadzili stan wyjątkowy (oby nie) to będą mogli przyblokować media i wprowadzić rządową cenzurę.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Jurek

a nabijali się z Trzaskowskiego, że uciekł na zwolnienie….

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x