Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Chora i spróchniała lipa na Reymonta


Burze i towarzyszące im ulewy powodują nie tylko zalanie ulic, ale towarzyszą im często inne szkody. Po ostatniej, sobotniej burzy o jednej z nich napisał do nas jeden z czytelników.


– Sobotnia burza nad Mławą odkryła też jak chora  i spróchniała jest lipa przy przychodni na Reymonta 8. Spróchniały i ciężki konar leży na trawniku, a co będzie jak spadną dwa pozostałe na przechodniów. Lipa jest od dawna atakowana przez szkodniki insekty i grzyby w środku nie ma rdzenia jest pusta. Proszę o zabezpieczenie i usunięcie tego zagrożenia naszych włodarzy miasta, a redakcję o możliwość zamieszczenia zdjęć – zgłosił czytelnik.

Miejmy tylko nadzieję, że jeżeli zajdzie konieczność usunięcia chorego drzewa w jego miejsce nasadzone zostanie inne.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x