Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

To podejrzany o porysowanie ostrym narzędziem auta na parkingu. Szuka go policja


Mławscy kryminalni poszukują sprawcy uszkodzenia pojazdu na parkingu sklepu przy ul. Napoleońskiej w Mławie. Sprawca, używając ostrego narzędzia, porysował zaparkowany tam samochód marki   VW Passat. Zarejestrowały go kamery monitoringu.


Do zdarzenia doszło 12 sierpnia, tuż po godzinie 16.00 na parkingu marketu przy ul. Napoleońskiej w Mławie. Jak wynika z ustaleń, mężczyzna ubrany w  koszulkę koloru biało – czerwonego, z tyłu z napisem 42, uszkodził zaparkowany przed sklepem samochód marki VW Passat, rysując go ostrym narzędziem. Podejrzanego o uszkodzenie samochodu mężczyznę  zarejestrowały kamery monitoringu.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę z nagrania lub mają informacje umożliwiające ustalenie sprawcy, proszone są o pilny kontakt z policją. Informacje można przekazywać anonimowo. Kontakt pod numerami telefonów 47 703 62 00 (dyżurny KPP w Mławie) 47 703 62 03 (sekretariat WK KPP w Mławie), 47 703 62 14 ( WK KPP w Mławie).

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Hen Dryk
Hen Dryk
1 rok temu

Nie miał maski. Cha cha cha! I jeszcze jeden paragrafik dojdzie. I dobrze. A cóż za głębokie spojrzenie. A co za klasa.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x