Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

To podejrzany o porysowanie ostrym narzędziem auta na parkingu. Szuka go policja


Mławscy kryminalni poszukują sprawcy uszkodzenia pojazdu na parkingu sklepu przy ul. Napoleońskiej w Mławie. Sprawca, używając ostrego narzędzia, porysował zaparkowany tam samochód marki   VW Passat. Zarejestrowały go kamery monitoringu.

Sprzedam Piec


Do zdarzenia doszło 12 sierpnia, tuż po godzinie 16.00 na parkingu marketu przy ul. Napoleońskiej w Mławie. Jak wynika z ustaleń, mężczyzna ubrany w  koszulkę koloru biało – czerwonego, z tyłu z napisem 42, uszkodził zaparkowany przed sklepem samochód marki VW Passat, rysując go ostrym narzędziem. Podejrzanego o uszkodzenie samochodu mężczyznę  zarejestrowały kamery monitoringu.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę z nagrania lub mają informacje umożliwiające ustalenie sprawcy, proszone są o pilny kontakt z policją. Informacje można przekazywać anonimowo. Kontakt pod numerami telefonów 47 703 62 00 (dyżurny KPP w Mławie) 47 703 62 03 (sekretariat WK KPP w Mławie), 47 703 62 14 ( WK KPP w Mławie).

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Hen Dryk
Hen Dryk
5 miesięcy temu

Nie miał maski. Cha cha cha! I jeszcze jeden paragrafik dojdzie. I dobrze. A cóż za głębokie spojrzenie. A co za klasa.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x