Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

To coś dla amatorów konnych przejażdżek i leśnego powietrza


fot. Krzysztof Jaruga


Nowa inicjatywa Nadleśnictwa Dwukoły. Tym razem nadleśnictwo ma propozycję dla amatorów konnych przejażdżek. Na swojej stronie poinformowało  o rozpoczęciu działania polegającego na utworzeniu Turystycznych Szlaków Konnych na terenie nadleśnictwa w gminach Iłowo-Osada oraz Lipowiec  Kościelny.

Wszystkich  zainteresowanych  prosi  o  zgłaszanie  w  terminie do 31 października 2020r. wniosków dotyczących propozycji przebiegu i chęci uczestnictwa w działaniu.

Koordynatorem działania jest Jacek Folborski tel. 600 314 362, a wnioski i informacje przesyłać można na adres: dwukoly@olsztyn.lasy.gov.pl lub  jacek.folborski@olsztyn.lasy.gov.pl

źródło: Nadleśnictwo Dwukoły

oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x