Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Sobotnia burza nad Mławą [zobacz film]


To już druga w tak krótkim odstępie czasu jesienna burza nad Mławą. O ile letnie burze –  które również dwie odnotowaliśmy w tym roku w Mławie – występujące najczęściej w upalne dni nie budzą takiego zdziwienia, o tyle te jesienne były pewnym zaskoczeniem.


Zarówno tej burzy sprzed tygodnia, jak i tej sobotniej towarzyszyły wyładowania atmosferyczne, ale przede wszystkim ulewny deszcz, którego intensywność  spowodowała zalanie tych samych co zawsze ulic.  Zobaczcie filmik z ostatniej burzy nadesłany przez czytelnika z ulic Kopernika i Wójtostwo.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
1 rok temu

Sobotnia burza nad Mławą odkryła też jak chora {spruchniała} jest lipa przy przychodni na Reymonta 8. Spruchniały konar leży na trawniku ciężar ok. 30kg,co będzie jak spadną dwa pozostałe na przechodniów {dzieci, droga do szkoły}. Lipa jest od dawna atakowana przez szkodniki insekty i grzyby w środku niema rdzenia jest pusta. Na dowód zdjęcia. Nie przyjmie zdjęć bo mają więcej niż 2M. Proszę o zabezpieczenie i usunię cie tego zagrożenia naszych włodarzy miasta a redakcję o możliwość zamieszczenia zdjęć.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x