Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Lekturki spod chmurki. Pozdrawiamy wszystkich czytających


Uczniowie klasy III d po raz pierwszy w tym roku biorą udział w międzynarodowym projekcie edukacyjnym CZYTAM Z KLASĄ – lekturki spod chmurki. Jesteśmy gotowi do udziału i realizacji projektu. Dzieci według własnego pomysłu ozdobiły swoje lekturniki i rozpoczęły niesamowitą przygodę z czytaniem.


Na powitanie obejrzały filmy edukacyjne i wysłuchały opowiadania o Czytusiach i chmurce Tosi. Świetnie się bawiąc dzieci wykonały plastelinowe Czytusie i przeurocze  chmurki Tosie z książką, która zachęca wszystkie dzieci do czytania.

Projekt w tym roku nastawiony jest na ekologię i zagadnienia przyrodnicze. Pod czujnym okiem naszej Pani do realizacji I modułu wybraliśmy lekturę Marii Terlikowskiej „Drzewo do samego nieba” i zaczynamy wspólne czytanie. Czekają na nas kolejne przygody i zapewne ciekawe zadania do wykonania. Pozdrawiamy wszystkich czytających. 

źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x