Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Głużek. Zanim uderzył w ogrodzenie „wypił piwo”. Wydmuchał ponad 2 promile


fot. ilustracyjne


Trwają czynności mławskiej policji w sprawie kierującego mitsubishi mieszkańca pow. mławskiego, który uderzył samochodem w ogrodzenie a następnie uszkodzonym samochodem odjechał z miejsca zdarzenia. W momencie zatrzymania miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło w sobotę, o godz. 18, w miejscowości Głużek. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Mitsubishi, 37-letni mieszkaniec pow. mławskiego, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji. Pomimo uszkodzeń pojazdu, kierowca odjechał z miejsca kolizji. Został zatrzymany przez interweniujący patrol. W organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. W rozmowie z policjantami oświadczył, że zanim wjechał w ogrodzenie, wypił piwo. Zatrzymany kierowca trafił do policyjnego aresztu. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

Zgodnie z Kodeksem Karnym, art. 178a. § 1. Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x