Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Policyjny film z działań na drodze krajowej nr 7 w powiecie mławskim


PRĘDKOŚĆ ZABIJA! – ZWOLNIJ I ŻYJ!” – pod takim hasłem policjanci z mazowieckiej drogówki uświadamiali kierujących o zagrożeniu jakie powodują ignorując ograniczenia prędkości.


Kolejne przedsięwzięcie z wykorzystaniem tzw. mobilnego wskaźnika prędkości. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KWP zs. w Radomiu oraz KPP w Mławie przy użyciu legalizowanego , laserowego miernika prędkości podejmowali interwencje wobec kierujących przekraczających dozwolona przepisami prędkość. Tym razem urządzenie ustawiono na terenie powiatu mławskiego. To kolejna akcja, w wyniku której kolejni kierowcy zostali ukarani mandatami za łamanie przepisów ruchu drogowego. Tego typu działania będą z pewnością kontynuowane.

(źródło: Zespół Prasowy KWP zs w Radomiu)

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mława
Mława
1 rok temu

Brawo dla Pisu, wyciąganie pieniędzy od ludzi i zastraszania stało się standardem.
Ludzie ale wy jesteście debile że wybraliście prezydenta, rząd i całą resztę darmozjadów w jednym człowieku- małym kurduplu z Zoliborza.
Sprzedaliscie Polskę za 500pln.
Wstyd mi że muszę tu żyć.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x