Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Miejsca na podium dla lekkoatletów z SP 7


7 października br. w Ciechanowie odbyły się Mistrzostwa rejonu w sztafetowych biegach przełajowych. Reprezentanci mławskiej „siódemki” znów spisali się znakomicie sięgając drużynowo po dwa pierwsze miejsca i jedno trzecie.


Drużyny dziewcząt z rocznika 2006/07, 2008/09 wygrały swoje biegi i awansowały na Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Składy zwycięskich zespołów: Gołębiewska Aleksandra 6s, Nowosielska Amelia 6s, Bergolc Gabriela 6s, Borcz Lena 7s, Calik Oliwia 7s, Gorlewska Natalia 7s, Pawłowska Maja 7s, Piotrowska Oliwia 7s, Puszcz Zuzanna 7s, Żerańska Maria 7s,Podlewska Amelia 6d, Borowska Ewa 7b, Bogulas Kinga 8a, Modzelewska Sylwia 8a, Szmyt Wiktoria 8a, Kądzrzycka Irmina 8c. Chłopcy z rocznika 2009/08 w osłabionym składzie zajęli 3 miejsce, skład drużyny: Piasecki Oliwier 6s, Kacper Gosik 6s, Łukowski Adam 6s, Osiecki Witold 6s, Baliński Michał 6e, Osiecki Aleksander 7s, Gregorczyk Gracjan 7s.

źródło i fot.: SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
pan Zet
pan Zet
1 rok temu

Jak jest talent i ciężka praca to nie ważne jaka dyscyplina i tak są wyniki i tu też należy wspomnieć też o trenerach wielkiej trójce p.Kowalskim , p.Gawlikowskim i człowieku legendzie p.Staniszewskim .

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x