Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar pojazdu w żwirowni w Unikowie


Kilka zastępów straży pożarnej z dwóch powiatów wyjechało wczoraj wieczorem do zgłoszenia o pożarze pojazdu ciężarowego w żwirowni na terenie miejscowości Unikowo (gm. Strzegowo).  


Strażacy ugasili pożar pojazdu typu „wozidło”. Podczas pożaru nikt nie został poszkodowany, Działania na miejscu prowadziły dwa zastępy OSP Strzegowo, a także OSP Niedzbórz, PSP Mława i PSP Ciechanów.

fot. OSP Strzegowo

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x