Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mławianin rozwoził kontrabandę. Wpadł na terenie gminy Szreńsk


Mławscy policjanci referatu do walki z przestępczością gospodarczą zabezpieczyli papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy, warte na rynku ponad 45 tysięcy złotych. Towar posiadał mieszkaniec Mławy.


Do zatrzymania 35-letniego mławianina doszło wczoraj, na terenie gminy Szreńsk. W samochodzie, którym się poruszał, policjanci odnaleźli 40 opakowań wyrobów tytoniowych, w każdym po 200 sztuk papierosów. Następnie, podczas prowadzonych czynności na terenie Mławy, na strychu budynku, policjanci odnaleźli kilka kartonów, w każdym po około 4 tysiące sztuk papierosów. Łączna wartość zabezpieczonego przez  policjantów z referatu PG, nielegalnego towaru to ponad 45 tysięcy złotych.

Zgodnie z Kodeksem karnym skarbowym, zatrzymanemu mieszkańcowi Mławy grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Roberto
Roberto
1 rok temu

A kogo tym teraz złapali znacie to osobe

Ksiądz
Ksiądz
1 rok temu

Papieroski łapią a o Bankomatach cisza i narkotyki dookoła i strach wyjść na ulicę babci po 18,piękna robota, do zwymiotowania

Magda
Magda
1 rok temu
Reply to  Ksiądz

Jeśli jesteś księdzem ze Żmijewa to lepiej zainteresuj się sobą. I zmień swoje zachowanie

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x