Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Konkurs fotograficzny dla każdego.  „Osiedle Młodych – Zatrzymane w kadrze…”


Zarząd Osiedla nr 15 Młodych ogłasza otwarty konkurs fotograficzny.  Chce w ten sposób wyeksponować osiedlowe uroki i wyjątkowe miejsca. Trzeba tylko wypełnić kartę zgłoszeniową, wziąć aparat czy smartfon do ręki i do 20 listopad nadesłać swoje prace, a na zwycięzców już czekają nagrody.


Poniżej regulamin konkursu:

Regulamin otwartego konkursu fotograficznego

Osiedle Młodych – Zatrzymane w kadrze…”

§ 1 Informacje ogólne

1. Organizatorem konkursu fotograficznego jest Zarząd Osiedla Nr 15 Młodych w Mławie

2. Sponsorem nagród dla laureatów konkursu jest Arkadiusz Iwaniak, Poseł na Sejm RP, przewodniczący Zarządu Osiedla Nr 15 Młodych

3. Tematyka zdjęć musi być związana z Osiedlem Nr 15 Młodych

4. Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie i dostarczenie karty zgłoszeniowej. W konkursie mogą brać udział wszystkie zainteresowane osoby. Uczestnicy, którzy nie ukończyli 18. roku życia, mogą wziąć udział w konkursie jedynie po uzyskaniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna, a także zaakceptowaniu przez rodzica/opiekuna klauzuli RODO.

5. Nadesłanie prac oznacza akceptację warunków niniejszego regulaminu.

§ 2 Cele konkursu

1. Głównym założeniem konkursu jest ukazanie i uwiecznienie za pomocą fotografii fragmentu Osiedla Nr 15 Młodych.

2. Konkurs ma na celu promocję Osiedla Nr 15 Młodych przez ukazanie jego wyjątkowych miejsc.

3. Celem dodatkowym jest rozbudzenie wśród dzieci, młodzieży, mieszkańców zainteresowania kulturą, przyrodą i historią Osiedla Nr 15 Młodych.

§ 3 Przepisy szczegółowe

1. Każdy uczestnik powinien zgłosić minimum 3, a nie więcej niż 5 fotografii (format JPG o jakości umożliwiającej druk zdjęcia w formacie A4).

2. Fotografie powinny być wykonane samodzielnie, muszą być pracami autorskimi.

3. Zdjęcie może być wykonane aparatem fotograficznym lub smartfonem.

4. Fotografie należy nadesłać na konkurs:

a) w formie elektronicznej na adres: [email protected][email protected] z dopiskiem „Osiedla Nr 15 Młodych”

b) osobiście do organizatora na płycie CD/DVD lub innym nośniku pamięci,

c) wysłać pocztą na adres: Szymon Wyrostek Osiedle Młodych 17/33, 06-500 Mława.

5. Do pracy konkursowej należy dołączyć krótką notatkę z następującymi informacjami: imię i nazwisko autora, miejsce wykonania pracy.

6. Wysłanie/dostarczenie zdjęć na konkurs jest równoznaczne z nieodpłatnym przeniesieniem na Organizatora wszelkich autorskich praw majątkowych do nich, na wszelkich polach eksploatacji, o których mowa w art. 50 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000 r., Nr 80, poz. 904 z późniejszymi zmianami) oraz zależne prawa autorskie.

7. Organizator zastrzega sobie prawo do dyskwalifikowania prac niespełniających wymienionych wyżej wymogów.

8. Organizator nie zwraca prac biorących udział w konkursie, prac zdyskwalifikowanych, jak również z niego wyłączonych.

9. Prace nadesłane na konkurs zostaną ocenione przez Jury, którego skład powoła organizator.

10. Sponsor przewiduje nagrody niespodzianki w formie rzeczowej lub bonów do realizacji w wybranym sklepie na ternie Mławy, statuetki i dyplomy.

§ 4 Terminarz konkursu

1. Termin nadsyłania/dostarczenia prac mija 20 listopada 2020 roku (decyduje data dostarczenia przesyłki, organizator nie bierze odpowiedzialności za trudności techniczne spowodowane czynnikami zewnętrznymi).

2. Fotografie nadesłane po terminie nie będą brane pod uwagę w konkursie.

3. Zbiór wszystkich prac będzie dostępny na fanpagu Osiedle Młodych Nr 15 do 20 listopada 2020 roku, a następnie zostanie umieszczona galeria z pracami zwycięzców

4. Zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni o sposobie i terminie odbioru nagrody do dnia 20 listopada 2020 roku.

§ 5 Postanowienia końcowe

1. Organizator zastrzega prawo do bezpłatnej prezentacji prac uczestników konkursu w Internecie, mediach, materiałach promocyjnych Osiedla Nr 15 Młodych.

2. Zgłoszenie prac na konkurs jest równoznaczne z oświadczeniem, iż osoba nadsyłająca prace jest autorem/autorka załączonych zdjęć.

3. Osoba nadsyłająca zdjęcia przyjmuje na siebie wszelkie roszczenia związane z nadesłanymi zdjęciami, które osoby trzecie mogłyby kierować przeciwko organizatorowi konkursu.

 

4. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie w trakcie trwania konkursu lub do odwołania konkursu.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x